Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gözlerim geçici olarak servis dışı kardeşim!

Ünlü şarkıcı Metin Şentürk, esprileriyle herkesi güldürdü: Benim gözlerim geçici olarak servis dışı kardeşim! Arada bir gelip gidiyor. Bazen işime gelen şeyleri görüyorum

Giriş Tarihi: 14.1.2013
'Bana Sen Lazımsın' adlı yeni albümüyle dinleyiciyle buluşan Metin Şentürk, Radyo Turkuvaz'da Hopdedik Ayhan'ın programına konuk oldu. Şentürk; Hopdedik Ayhan'ın sorularına esprili yanıtlar verdi:

CEM'LE KIYASLAMA YAPMAM
Bana yıllardır "Stand-up yap" diyorlar; bunu tabii ki isterim. Fakat müzik çalışmalarım ve engelliler için yürüttüğüm faaliyetlerden vakit kalmıyor. Ben mükemmeliyetçi biriyim; güldürü üzerine bir şey yapacaksam, en iyisini yapmalıyım. Mesela Cem Yılmaz; stand-up dalında çok önemli bir adam. Bu alanda iş yapıyorsan, kendini asla Cem Yılmaz'la kıyaslamayacaksın. O başka bir şey! Onu çok seviyorum; Cem, bu iş için yaratılmış.
Sosyal medyadan uzak yaşıyordum, önyargım vardı bu işlere... Birol Güven, bir gün beni zorla Twitter'a soktu. Daha ilk gün 'Trending Topic' (TT) olmuşum. Ben anlamıyorum ya bu işlerden; 'TT' olmayı kötü bir şey sandım. Birol'u aradım; "Oğlum, topik mopik beni bu mevzulara neden soktun?" diye isyan ettim.

HAYATIM KOMİK!
Benim gözlerim geçici olarak servis dışı kardeşim! Arada bir geliyor, gidiyor. İşime geldiği zaman bir şeyler görüyorum! Eskiden turnelerde, diğer sanatçılar kıyafet değiştirirken ben odadan çıkmazdım. Tam onlar soyunurken "Benim yanımda bunu yapmasana" derdim. O anda panik olurlardı. Şüpheler artınca, beni odadan çıkarmaya başladılar.
Hız rekoru denemem için İngiltere'den uzmanlar geldi. Hızımı uydudan ölçtüler. Beni kimse uğraştırmasın diye rekoru sağlam kırdım.
Aslında ben komik değilim; hayatım çok komik! Mesela ben Körler İlkokulu'na gittim. İnanmayacaksınız; okul deniz manzaralıydı. Bari sağırlara açsaydınız okulu, hiç olmazsa görürlerdi manzarayı!
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gözlerim geçici olarak servis dışı kardeşim!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN