Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adım artık Piao Liang!

Ünlü modacı Cemil İpekçi, bir Koreli gibi düşündüğünü ve yaşadığını söyleyip ekledi: Bana bundan sonra Cemil değil, Piao Liang deyin!

Giriş Tarihi: 24.1.2013
20 BİN YILLIK TARİH
O Artık Koreli Cemil! Cemil İpekçi, yeni yaşam felsefesini GÜNAYDIN'A anlattı: 1.5 yıldır Asya kültürünü araştırıyordum; bu kültürün en önemli parçasının Kore olduğunu kavradım. 20 bin yıllık tarihlerinden etkilenip giyimden yemeğe kadar bir Koreli gibi yaşamaya başladım.

İÇİNE KORELİ KAÇMIŞ
İpekçi : Kore kültürünü daha iyi hissedebilmek için saç modelimi de değiştirdim. Bu arada yaşadıklarım nedeniyle arkadaşlarım "Senin içine Koreli kaçmış!" diye espriler yapmaya başladı. Haklılar, çünkü onlara "Artık bana Cemil diye hitap etmeyin. Benim ismim Piao Liang" diyorum!

KORECE ÖĞRENDİM ÇUBUKLA YİYORUM
* "Uzun süre Korece öğrenmek için çabaladım ve iyi bir seviyeye geldim. Artık Kore filmleri izliyorum ve söylenenlerin yüzde 30'unu rahatlıkla anlayabiliyorum."
* "Yemeklerimi bile artık çubuklarla yiyorum. Çubukları hep çantamda taşıyorum. Bu konuda uzmanlaştım, hatta tek bir pirinç tanesini bile rahatlıkla tabaktan alabiliyorum..."


CEMİL İPEKÇİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adım artık Piao Liang!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN