Gökhan baba oluyor

Giriş Tarihi: 24.1.2013 10:25 Güncelleme Tarihi: 24.1.2013 18:01

grubunun solisti da "önce sonra nikah" modasına uydu. Geçen ay ile nikah masasına oturan ünlü şarkıcı, baba oluyor. Melis Hanım, üç aylık ...

2004 yılında Türkiye'yi 'For Real' şarkısıyla Eurovision'da temsil eden, sonrasında sessizliğe bürünen grubunun solisti 'un geçen ay başı bağlanmıştı. 36 yaşındaki sanatçı, yıllardır flört ettiği sevgilisi ile Büyük Kulüp'te, 500 kişinin şahitliğinde nikah masasına oturmuştu. Ancak öğrendim ki, yaklaşık altı ay sonra doğacak olan leri de, anne-babasının nikahına şahitlik etmiş!

Evet yanlış okumadınız; Gökhan Özoğuz ile Melis Ülken de, 'önce bebek, sonra nikah' modasına uymuş. Melis Hanım, karnındaki üç aylık bebeğiyle nikah defterine imza atmış. Geçenlerde de yazdığım gibi, artık kalınmadan nikah masasına oturulmuyor galiba!

TEOMAN'IN EŞİ DE HAMİLE OLABİLİR!

Bu arada Gökhan Özoğuz gibi, geçen ay sürpriz yapıp yıllardır flört ettiği sevgilisi ile nikah masasına oturan ünlü şarkıcı 'ın da baba olacağı haberini alırsak hiç şaşırmayacağım!!! Tanışıklıkları 12 yıl öncesine uzanan Teoman ile Ayşe Kaya, ayrı kaldıkları sürecin üzerine ani bir kararla geçen ay Hotel Les Ottomans'da minik bir törenle evlenmişlerdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Athena Gökhan baba oluyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN