Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Babamı kumardan oyunculukla kurtardım

Giriş Tarihi: 25.1.2013

a Haber'de yayınlanan 'Jurnal'e konuşan Erhan Yazıcıoğlu: Oyunculuğumu ilk kez babamı kumar masasından kaldırmak için kullandım; işe yaradı

Şirin Sever'in a Haber ekranlarında yayınlanan programı 'Jurnal'in önceki günkü konukları; 'Karadayı' dizisinde 'Bakan' karakterini canlandıran ve 'Kenar Mahalle Delikanlısı' adlı kitabıyla adından söz ettiren oyuncu Erhan Yazıcıoğlu ve popçu Yalın'dı.

KIZIMIN KAKASINI YEDİM!

Yazıcıoğlu, şöyle konuştu:
Uzun yıllar gırtlak kanseri olduğum için ekranda yoktum. Böyle olunca da insan unutuluyor. Uyduruk konularla ekrana gelmek istemedim ve bekledim. Gırtlak kanserini şu anda tamamen yendiğimi söyleyebilirim.
Kitapta iki öykü anlattım. Biri; babamın kumar alışkanlığıyla ilgiliydi. Bir gün onun kumar oynadığı masaya gittim ve "Bundan sonra ben de seninle kumar oynayacağım" dedim. Herkes "Al oğlunu git!" dedi. İlk oyunculuğumu babamı kumar masasından kaldırmak için kullandım ve işe yaradı.
Kitaptaki bir diğer hikaye ise şöyle; benim iki kızım var ve onlara çok düşkünüm. Bir gün kızımın annesiyle iddialaştık. Annesi kızımın kakasını yiyemeyeceğimi iddia edince, ben de kızımın kakasını yedim. Süt kokuyordu ve tadını da çok beğendim.

STING HİÇ BAŞKA İSİMLE SAHNE ALIR MI?
'Jurnal' programının diğer konuğu olan popçu Yalın programda şunları söyledi:
Birçok ünlü isim belirli sıfatlarla anılıyor. Bana da 'Prens' diyen çok kişi var. Ben kendime böyle sıfatlar düşünmedim. Şarkılarımı ve beni sevsinler, bu bana yeter ama bana 'Prens' demeleri de hoş!
Müzik camiası içerisinde dokuz senedir varım. Hüzün dolu bir hayatım yok! Şarkılarımda da hayatımı anlatıyorum.
İsmim Hüseyin, soyadım Yalın. Bundan sonra adımı kullanacağımı pek sanmam. Sting'in başka bir isimle sahneye çıktığını düşünebiliyor musunuz?
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Babamı kumardan oyunculukla kurtardım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN