Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Feride' ile 'Mahir' çok mutlu olsun

'Karadayı'da Kenan İmirzalıoğlu'nun kardeşini oynayan Elif Sönmez, "Dizide 'Feride' ile 'Mahir'in mutlu bir aşk yaşamasını istiyorum" diyor

Giriş Tarihi: 28.1.2013
Genç oyuncu Elif Sönmez, atv'nin sevilen dizisi 'Karadayı'da, Kenan İmirzalıoğlu'nun canlandırdığı 'Mahir'in kardeşi 'İlknur'u oynuyor. Sönmez, oyunculuk serüvenini GÜNAYDIN'a anlattı.

Dizide Kenan İmirzalıoğlu ile abikardeşi oynayacağınızı öğrenince ne hissettiniz?
Kenan Bey ile birebir oynayacak olmak beni çok heyecanlandırmıştı. Hakkında çok olumlu şeyler duymuştum. Tüm oyuncular ve yapım şirketi çok özel benim için.

GÖZLERİM DOLUYOR
Dizinin bu kadar beğenilmesini neye bağlıyorsunuz?
Sürükleyici, samimi ve tüm karakterlerin yaşadığı bir hikayesi var. Senaristler iyi yazıyor, oyuncular iyi oynuyor, yönetmenler iyi çekiyor. Emeği olan herkes işini iyi yaptığı için seyirci de bunu fark ediyor.

Siz kendinizi izliyor musunuz?
Tabii. Sadece kendimi değil, tüm diziyi izliyorum. Bütününe bakınca, çok beğeniyorum diziyi. Duygulanıyorum, gözlerim doluyor. Her oyuncu ortaya kendinden bir şey koyuyor. O cesareti ve samimiyeti görüyorum ben.

İleride başrol oynama hayaliniz var mı?
Hiç öyle bir hayalim yok. Zaten bu işe de insanlar beni tanısın diye girmemiştim. Bana çok iyi geldiği ve kendimi mutlu hissetmemi sağladığı için oyunculuğa devam ediyorum. Öyle büyük hedeflerim, star olma kaygılarım yok.

'İlknur' karakterini nasıl tanımlarsınız?
'İlknur', ciddi ve güçlü bir karakter. Evlendiği adam, hayalindeki kişi değil; bu nedenle de hüzünlü bir hali var.

İlerleyen bölümlerle ilgili beklentileriniz var mı?
Dizinin oyuncusu ve izleyicisi olarak; 'Nazif'in hapisten çıkmasını, 'Feride' ile 'Mahir'in mutlu bir aşk yaşamasını istiyorum.

KENAN'IN ÇOK SAMİMİ BİR OYUNCULUĞU VAR
Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte çalışmak nasıl?
Hem oyuncu, hem de insan olarak çok beğendiğim biri. Çok içten ve samimi bir oyunculuğu var. Ondan çok şey öğreniyorum. Oyunuyla karşısındakini yükseltiyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Feride' ile 'Mahir' çok mutlu olsun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN