Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cabas’ın yerinde olmak isteyen 32.710 kişi var!

Bir internet sitesi, '14 Şubat'ı hangi ünlü ile geçirmek isterdiniz?' diye sordu; 32.710 kişi, Mirgün Cabas ile birlikte olan Tuba Ünsal'ı seçti!

Giriş Tarihi: 3.2.2013
Bir internet sitesinin yaptığı, '14 Şubat Sevgililer Günü'nü hangi ünlü ile geçirmek isterdiniz?' anketinde ismini birinci sırada gören güzel oyuncu Tuba Ünsal'ın gözü korktu! Burcu Esmersoy ve Özge Ulusoy gibi isimlerin de yer aldığı listede yüzde 69'luk bir rakamla kendisini ilk sırada gören Ünsal, çok şaşırdı. Farklı bir açıdan çektiği çirkin bir fotoğrafını Instagram'a yükleyen Ünsal; fotoğrafın altına da, sevgilisi Mirgün Cabas'a gönderme yaparak şöyle yazdı: "Sevgililer Günü'nde Mirgün Cabas'ın yerinde olmak isteyen 11 bin 886 kişi varmış, korktum. Arkadaşlar emin misiniz?"

OYLAR BİRDEN ARTTI

Bunun üzerine ankette Tuba Ünsal'a verilen oylar arttı ve güzel oyuncu toplamda 32 bin 710 oy ve yüzde 86'lık bir yüzdeyle birinci sıradaki yerini sağlamlaştırdı. Ünsal bunun üzerine yine Instagram'da tabloyu paylaşıp "İkinci fotoğraftan sonra oylar 32 bin küsur kişiye çıkmış" diye yazdı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cabas’ın yerinde olmak isteyen 32.710 kişi var!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN