Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yıldızlar çok güvensiz

Yıldızlara kırmızı halıda eşlik eden Christopher Gaida, çıkardığı 'Arm Candy' isimli kitapta yıldızların ipliğini pazara çıkardı. Gaida'ya göre yıldızlar güvensiz ve kaba!

Giriş Tarihi: 3.2.2013
Hollywood yıldızlarının, kırmızı halıdaki kusursuz ve kendinden emin görüntülerine bakıp da hep böyle olduklarını sanmayın! 18 yıldır kırmızı halıda yıldızlara eşlik eden Christopher Gaida (38), çıkardığı 'Arm Candy' isimli kitabında ünlü güzellerin ipliğini pazara çıkarıyor. İşte New York Post gazetesine kitabındaki önemli detayları anlatan Gaida'dan yıldızlara ait detaylar:
Kırmızı halı tamamen sanal bir dünya. Yıldızlar, üzerlerindeki giysileri ve mücevherleri çoğu zaman bir gece öncesine kadar görmemiş oluyor. Onlar adına stilistleri, büyük moda evlerinden üzerlerindeki her şeyi ödünç alıyor.
Yıldızlar o günün sabahını tamamen cilt ve vücut bakımlarına, saçlarının ve tırnaklarının şekillendirilmesine ve makyajlarına ayırıyor.
Yıldızlarla ilgili söyleyebileceğim ortak nokta hepsinin aşırı güvensiz olduğu. Kırmızı halı pozlarını saatlerce çalışanlar var aralarında!

JULIA ROBERTS KABA!
Benim görevim, yıldızlara kırmızı halı sırasında eşlik etmek. Nerede durup poz vereceklerini ve kaç gazeteciyle konuşacaklarını onlara ben söylüyorum.
Kendine güveni en az olan yıldızlardan biri Megan Fox. Üzerindeki giysi hakkında, her zaman şüpheleri vardır. Bir keresinde, üzerindeki kıyafeti beğenmediğimi söyledim, inanılmaz bir şekilde yanında getirdiği yedek tuvaleti giydi.
Julia Roberts, ne kadar kibar görünürse görünsün aslında genel olarak kabadır. Bir keresinde bana cidden aşağılayıcı sözler sarfetti.
Cameron Diaz, eski bir manken olmasının da verdiği güvenle, kırmızı halıda her zaman en rahat isimlerden biri. Cameron, sıcak kanlı ve komik bir kadın.
Angelina Jolie, kırmızı halıya resmen bir görev ve mecburiyet gibi bakar. İşini en iyi şekilde yapıp gitmek esas hedefidir.
Sharon Stone, çok kabadır. Ayrıca kaprisli ve güvensizdir. Her zaman ondan birkaç adım ileriden gitmemizi ve asla vücuduna bakmamamızı ister.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yıldızlar çok güvensiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN