Beni Petek'ten koruyun!

Televizyon yapımcısı Can Tanrıyar; eski eşi Petek Dinçöz ve annesinin kendisini tehdit ettirdikleri iddiasıyla savcılığa başvurdu; mahkemeden tedbir talebinde bulundu!

AYAĞINI DENK ALSIN!
Uğradığı saldırı sonucu burnu kırılan Can Tanrıyar; dün savcılıktaydı! Tanrıyar, eski eşi Petek Dinçöz ve annesi Suay Toğuç hakkında kendisini tehdit ettirdikleri iddiasıyla şikayette bulundu. Tanrıyar ifadesinde "Lakabı 'Urfalı' olan biri Erol Köse'yi arayarak; benim Petek Dinçöz ve annesiyle irtibatımı koparmamı ve ayağımı denk almamı söylemiş" dedi.

AYAĞINI DENK ALSIN! TAM TERSİ KONUŞTU
Savcılık ise Dinçöz ve annesi hakkında soruşturma başlattı. Tanrıyar, ayrıca Dinçöz hakkında kendisini tehdit etmemeleri için mahkemeden tedbir talebinde bulunup Erol Köse ve Sacit Aslan'ı tanık olarak gösterdi. Tanrıyar, çıkışta ise Dinçöz'ü şikayet etmediğini söyleyip tam tersi bir açıklama yaptı: Görmediğim, bilmediğim bir şey için kimseyi suçlayamam!

YORUM YAPMAM
Petek Dinçöz ise Can Tanrıyar'ın kendisi hakkındaki açıklamaları ve burnunun kırılmasıyla ilgili suçlamalar için "Konuşmayacağım, asla yorum da yapmayacağım!" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beni Petek'ten koruyun!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN