Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bizim sette ego sıfırdı!

'Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda' filminin başrol oyuncuları Sinem Kobal ile Cemal Hünal; a Haber'de 'Jurnal'e konuk oldu. Hünal, "Üç kadının bir arada olup da kavga etmediği, egolardan uzak bir setimiz vardı" dedi

Giriş Tarihi: 20.2.2013
SİNEM KOBAL
EN ÖZGÜR KIZ BİLE EVLENMEK İSTER
Film, ilk haftada çok iyi tepkiler aldı. Rakamlar da çok güzel. Aşkın dili evrenseldir. Bizi ve kadın-erkek ilişkilerini anlatan bir film yaptık.

DOZUNDA KISKANCIM
Oynadığım 'Didem' karakteri, evlenme ile kafayı bozmuş. 'Didem'i canlandırmak çok keyifliydi. Sivri yönleri olan, aklına geleni yapan, deli dolu bir kız. Ben 'Didem'e göre otokontrolü daha yüksek olan biriyim. Ben onu kendimle bağdaştırmıyorum; ben olması gerektiği kadar kıskancımdır.
Benim etrafımda evlenmeyi saplantı haline getirmiş kimse yok aslında. Bunlar, yaşadığınız duruma da bağlı şeyler. Bence kızların içinde yaradılıştan gelen bir yuva kurma arzusu vardır. En özgür kız bile yuva kurmanın hayalini kurar içgüdüsel olarak.

'DİDEM'İN KİTABI GERÇEK
'Didem', filmde 'Evliliğe Giden Yol' diye bir kitap okuyor. Bu, senaristimiz Aslı Zengin'in yazdığı gerçek bir kitap. Yakında piyasada olacak.
Bence aşkta taktik işlemez. Samimiyetin olmadığı yerde, mutluluğa giden bir yol bulunamaz.

BÜYÜK KONUŞMUYORUM
Radikal sahneler için kural koyma konusunda büyük cümleler kurmuyorum. Senaryoyu okuyarak karar veririm. Projeyi her yönüyle değerlendirmek gerek.
Dansöz sahnesi için bir kez oryantal dersi aldık. Çekimler çok heyecanlıydı.

KIRMIZIGÜL TEBRİK ETİ
Sevgililer Günü'nde vizyona giren 'Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda'; ilk üç günde 449 bin kişi tarafından izlendi. Film böylece, 2010'da izleyiciyle buluşan ilk 'Romantik Komedi'nin üç gündeki gişesini üçe katladı. İlk filmi üç günde 140 bin kişi, toplamda ise 666 bin kişi izlemişti. Filmin yapımcısı Boyut Film'in ortaklarından Mahsun Kırmızıgül Twitter'da, "Romantik Komedi 2'den süper bir giriş. Tüm emeği geçenleri kutluyorum" diye yazdı. Yapımcı Murat Tokat ise "İlk haftada beklediğimiz gişe rakamını yakaladık. Bu güzel başlangıç gösteriyor ki; filmin üçüncüsünü de yapacağız" dedi.

ARKADAŞINA GÖNDER
Bizim sette ego sıfırdı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN