Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın magazin bombaları

Giriş Tarihi: 1.3.2013 22:28 Güncelleme Tarihi: 2.3.2013 03:53

Günaydın gazetesinin usta kalemi Sinan Özedincik, bu hafta da magazin dünyasına damga vuran olayları sabah.com.tr’ye değerlendirdi. İşte ünlüler dünyasından son dedikodular ve perde arkasında yatan olaylar…

Fulya UGAN / Sabah.com.tr

WILMA'YI KULLANDI AMACINA ULAŞTI
Wilma Elles ile sevgilisi işadamı Kerem Göğüş yine manşetlerdeydi. Sinemaya giden çiftin gecesi olaylı bitti. İddiaya göre Göğüş, salonda kız arkadaşları ile film izleyen bir gençle nedeni bilinmeyen bir konu hakkında tartışmaya başladı. İkili arasındaki tartışma, salonun dışına taştı ve Göğüş'ün telefonla çağırdığı korumaları genci tekme tokat dövdü. Kerem Göğüş'ün ismini Wilma Elles sayesinde duyduk. O günden beri de olayları bitmek bilmedi. Bu tarz haberlerle anılmak, bu çifte ne katabilir?

Kerem Göğüş meşhur olmak istiyordu. Wilma'yı da bunun için kullandı. Reklam için çok uğraştı ve sonunda başarılı oldu. Şu anda tanınan birisi. Wilma'nın sevgilisi olarak biliniyor. Bundan sonra da her ilişkisiyle yine konuşulacak. Bence artık ipin ucunu kaçırdılar. Çok tanınan bir çift oldukları için her yerde kameralar peşlerinde. Her attıkları adım haber oluyor. Bu olay da artık işin suyunun çıktığını gösteriyor. Korumalarla gezmeye başlamışlar. Etrafta çok ünlü insan var ama kimse koruma çağırıp adam dövdürtmüyor. Aksine bir tartışma olduğunda mekânı hemen terk ediyor. Göğüş olayı abartmış. Belki de manşet olurum diye düşündü ve öyle de oldu. Bence artık buna dur demeleri lazım. Ama dur durak bilmiyorlar. Ne zaman dışarı çıksalar kameralar orada. Birçok yerde kendilerinin gazetecilere haber verdiklerini düşünüyorum. Bu işin sonunu iyi görmüyorum.
ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın magazin bombaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN