İlham kaynakları hayvanlar

Hollywood'un ünlü isimlerinin giyim tarzları zaman zaman ilginç olabiliyor. Birçok yıldız, kostümlerini hazırlatırken sevdiği hayvanlardan ilham alıyor, bayıla bayıla da giyiyor

Giriş Tarihi: 4.3.2013
RACHEL ZOE
Hollywood yıldızlarının stilisti olarak ünlenen Rachel Zoe; moda dünyasının, hayvanlar âleminden sık sık ilham aldığını hatırlatıp, ekliyor: "Özellikle dalmaçyalı ve leopar baskılarını çok severek kullanıyorum. Gerçek kürk kullanmayı sevmediğim için bu tarz kıyafetler benim için yeterli oluyor."

WENDY WILLIAMS
Amerikalı ünlü televizyoncu Wendy Williams, şapka ve saç aksesuvarları için siyah sahte kuş tüylerini sık sık kullandığını ve bunların oldukça hoş ve havalı göründüğüne inandığını belirtiyor.

JENNIFER LOPEZ
Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, iddialı kostümleri seviyor. Kostümlerinde sahte tüyler kullanılmasını isteyen Lopez, özellikle civcivlerin sevimli havasının kendisine; son dünya turnesinin kostümlerini hazırlatırken ilham kaynağı olduğunu söylüyor.

LAUREN GRAHAM
Ünlü oyuncu Lauren Graham, son yıllarda oldukça popüler olan leopar baskılı kıyafetlere bir türlü ısınamadığını ancak zebra baskısını çok sevdiğini söylüyor. Graham; elbiseden aksesuvara kadar birçok farklı alanda bu deseni kullanıyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlham kaynakları hayvanlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN