Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hürrem Sultan'ı oynamak isterdim!

Giriş Tarihi: 9.3.2013

Şebnem Dinçgör mankenlik yaptığı dönem çok dizi teklifi aldığını ama hepsini reddettiği söyledi: Setler bana zor geliyor, rahatıma düşkünüm ama 'Hürrem'i oynamak isterdim

Bir dönem podyumların, evlendikten sonra ise cemiyet hayatının tescilli güzellerinden Şebnem Dinçgör; Quality of Magazine dergisinden Mine Denizci'ye konuştu. İşte geçen yıl işadamı Mehmet Dereli'den boşanan Dinçgör'ün anlattıkları:
Lise talebesiyken Alinur Velidedeoğlu bir firma için fotoğraflarımı çektirmişti. Bu resimleri Nazlı Ilıcak görmüş ve beni bulup Bulvar Gazetesi'nin yarışmasına katılmamı istedi. Babam karşı çıkıyordu. Sonunda ikna oldu, yarışmaya katıldım ve Türkiye ikinci güzeli seçildim. 10 sene bu sektörde çalıştım. Çok sayıda teklif gelmesine rağmen hiç film veya dizide oynamadım. Çünkü setler bana zor geliyordu. Ben rahatıma düşkün biriydim. Ancak Hürrem'i oynamak isterdim!

PAYLAŞIM AZALINCA AYRILDIK

Türkiye güzeli olduktan sonra sokakta tanınır hale gelmiştim ama benim için şan, şöhret çok önemli değildi. İşten dolayı sık sık yurtdışına gidiyordum fakat ben zaten ailem tarafından da yurtdışına gönderiliyordum. O yüzden hayatımda çok değişiklik olmadı. Hayatımdaki en büyük değişiklik gece hayatımın başlaması oldu.
Kız kardeşim Amerika'da okuyordu. Ben de sık sık onu ziyarete gidiyordum. Mehmet'i (Dereli) İstanbul'dan tanıyordum ama aramızda bir şey yoktu. Miami'de karşılaştığımızda ilişkimiz başladı. İlişkimiz çok güzel gidiyordu. Çocuk sahibi olmak istiyordum ve hamile kalmıştım. Üç aylık hamileyken Las Vegas'ta evlendik ve ilişkimizi resmileştirdik.
Biz her zaman sakin bir çifttik. Münakaşalarımız oluyordu ama kavgamız, gürültümüz olmazdı. Sonradan zevk aldığımız konular farklılaşmaya başladı. Ben kendimi spora, Mehmet gezmeye verdi. Paylaşma noktalarımız azalınca; aşk bitti ve arkadaş olmaya başladık. Sonunda medeni bir şekilde ayrıldık. Ancak çocuğumun babasıdır ve hep görüşeceğiz.

LÜZUMSUZ İNSANLARI SİLDİM!
Yalnızlık bir yere kadar zor, bir yere kadar değil. Biz ayrılalı bir seneyi geçti, oğlum için bu seneyi yeni evimizde, yeni hayatımıza alışarak geçirdim. Oğluma rahatsızlık vermemek için hayatıma çok dikkat ediyorum. Spora verdim kendimi. Bisiklete biniyorum, pilates yapıyorum, evimde eğitmen nezaretinde spor yapıyorum.

AŞK KADINIYIM BEN
Menfaate dayalı ilişkiler ve yaşadığımız hayatı kıskananlar oluyor, dedikodu had safhada. Etrafımda çok lüzumsuz insan varmış. Hayatımdaki lüzumsuz insanların hepsini sildim. Safralardan kurtuldum. Sosyal yaşamım fazlaydı, onu azaltıp eve yöneldim. n Hayatımda kimse yok ama tabii biri girecek, ben aşk kadınıyım çünkü. Heyecan duymayı, kalbimin atmasını ve midemin ağrımasını seviyorum. Aşk acı çektiriyor ama bazı acılar güzel oluyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hürrem Sultan'ı oynamak isterdim!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN