Haftanın magazin bombaları

Magazin dünyasının usta kalemi Sinan Özedincik, geçtiğimiz haftaya damga vuran olayları Sabah.com.tr’ye değerlendirdi. İşte ünlüler dünyasından son dedikodular, perde arkasında yatan olaylar...

Giriş Tarihi: 29.3.2013 23:41 Güncelleme Tarihi: 30.3.2013 12:37
FULYA UGAN \ Sabah.com.tr

ÖZGE'YLE BİR ARAYA GELMESİ İÇİN SOYADINI DEĞİŞTİRMESİ GEREKİYOR

Geçen hafta 2 kere Özge Ulusoy ile pişti olan Hacı Sabancı, ailesini çok kızdırdı. Arzu ile Ömer Sabancı, oğullarına resti çekti. Oğullarının iş hayatıyla gündeme gelmesini isteyen Sabancı çifti, dedikodulara göre Hacı'yı sert bir dille uyardı. Ailesinin "Bir daha Özge ile aynı yerlere gitmeyeceksin" uyarısı üzerine sosyetik işadamının, bir süre gece hayatına veda ettiği öğrenildi. İkilinin karşılaşmaları ve Özge'nin sildirmediği "H" dövmesi, gizli gizli aşklarına devam ettiklerini düşündürmüştü. Bu haberlerin üstüne ünlü mankenin adı sürpriz bir isimle anıldı. Ünlü mankenin, daha önce pek çok ünlüyle anılan Ozan Çelik'le yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. Özge Ulusoy ile Ozan Çelik'in aşk haberleri doğru mu? Yoksa Hacı ile Özge gerçekten gizli gizli görüşüyor, bu tarz haberlerle de dikkatleri üzerlerinden çekmeye mi çalışıyor?

Aralarında şu anda bir şey yok. Bunu da bozan gazeteciler oldu. Çünkü tam aralarında bir şeyler olacakken, adını koyamadan çıkan haberler mide bulandırdı. Bu yüzden de şu an görüşemiyorlar. Birbirlerini tanımaya çalışıyorlardı. Olur mu olmaz mı derken haberler patladı o yüzden de iki taraf da kendini geri çekti. Bu arada bir başka sürpriz daha oldu. Hacı Sabancı iki kadınla Sess Bar'da çekildi. Yüzünü saklamaya çalıştı ama fotoğraflanmaktan kurtulamadı. Özge ile Hacı birbirlerinden vazgeçemiyor. Bir oyun oynuyorlar. Özge başkasıyla anılınca Hacı'da başkalarıyla görüntüleniyor. Hacı zaten Özge'den sürekli haber alıyor. Ona göre de nispet yapma gereği duyuyor. İkisinin bir araya gelme olasılığı yok. Anne-baba kesin tavrını koydu. Hacı'nın Özge'yle yeniden bir araya gelebilmesi için soyadını değiştirmesi lazım. Böyle bir şey de olmayacağına göre şuanda birbirlerini kıskandırma modundalar. En kısa sürede ikisinin de hayatında yanlış veya doğru birilerinin olacağına inanıyorum. Birbirlerini unutmak için böyle hareketler yapacaklardır.
ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın magazin bombaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN