Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Herkes onları konuşacak!

Giriş Tarihi: 30.3.2013

Aşk, evlilik ve aile ilişkilerini komedi tadında işleyen atv'nin yeni dizisi, karakterleriyle de çok konuşulacak. Ekranın yeni fenomenleri olacak bu isimlere gelin yakından bakalım...

CARLOS YILMAZ-CARLOS MARTIN
Carlos Yılmaz 30'lu yaşlarının ortasında; çok yakışıklı, bekar ve bekar olmaktan çok mutlu bir fotoğrafçıdır. Ailesinin ve yakın çevresinin üzerinde sürekli kurduğu evlenme baskısından uzun zamandır kaçmakta, evlenmeyi kesinlikle düşünmemektedir. Günün birinde hayatına İdil'in girmesiyle, bugüne kadar verdiği kararları sorgulamaya başlayacak olan Carlos Yılmaz, hayatında ilk defa aşk ve evlilikle ilgili düşünmeden bir karar verecek ve bu karar hayatını geri dönülemez şekilde değiştirecektir.

İDİL-EZGİ ASAROĞLU
Hayat dolu bir kız olan İdil; güzel olduğu kadar gizemlidir de... Büyük bir tesadüf eseri, bir gece yolu Carlos Yılmaz ile kesişince, hiç beklenmedik bir biçimde aşık olur. Hayatla ilgili aldığı kararlar neticesinde bu aşkın peşini bırakmaya kararlı olsa da, planların zaten bozulmak için yapıldığına karar verip kalbinin sesini dinlemeyi seçecektir. Zaman içinde İdil'in hayatını neden bu kadar çok değiştirmek istediğini öğreneceğiz.

KORKMAZALİ ERSİN DURU
Carlos Yılmaz'ın babası Şerif'in, ilk eşinden olan abisidir. Spor hocası olan Korkmaz, çok sevdiği karısı Aynur ile çok mutludur ve beş yıldır evlidir. Altı ay önce baba olan Korkmaz, babalığa alışmaya çalışmaktadır.

CEYLANEBRU ŞANCI
Carlos Yılmaz ve Korkmaz'ın üvey annesi, Şerif'in de çiçeği burnunda karısıdır. Mısır asıllı olan Ceylan, ülkesinde yapılan güzellik yarışmasında birinci seçilmiş, Türkiye'ye de okumaya gelip buraya yerleşmiştir. Arkadaşlarıyla yemek yemeğe geldiği restoranda Şerif'le tanışmış, aşık olup evlenmiştir.

LİDYA-AYÇA ERTURAN
Moda tasarımcısı ve Carlos Yılmaz'ın kapı komşusu olan Lidya'nın sevgilisi Harun ile yıllardır süren bir ilişkisi vardır. Sevgilisinden artık evlenme teklifi alacağını düşünen Lidya, sevgilisinin doğum gününde ona çok özel bir sürpriz hazırlar, fakat asıl sürprizi kendi yaşar. Çok güvendiği sevgilisinin bir süredir onu aldattığını öğrenir ve bu onda büyük bir travmanın başlangıcı olur. Hayata küsen Lidya, tekrar eski hayatına dönebilecek mi?

ŞERİF-KAZIM AKŞAR
Carlos Yılmaz ve Korkmaz'ın babası... İlk evliliğini Korkmaz'ın annesi ile yapmış, boşandıktan sonra da Carlos Yılmaz'ın annesi ile evlenmiştir. İsabella'nın genç yaşta vefat etmesi üzerine Türkiye'ye dönmüş ve burada bir İtalyan restaurantı açmıştır. Restoranda tanıştığı kendisinden oldukça genç ve güzel eski fotomodel Ceylan ile üçüncü evliliğini yapar. Bakalım bu evlilik nasıl devam edecek? İkili mutlu olabilecek mi?

ERDİ-SERKAN ŞENALP
Hızlı çapkın, hazır cevap ve bitirim Erdi; Carlos Yılmaz'ın hem asistanı, hem de en yakın arkadaşıdır. Gece gezmelerinde Yılmaz'ın da kendisiyle birlikte ava çıkması işine geldiğinden, Carlos Yılmaz'ın bekar kalma kararını desteklemektedir.

HARUN-FURKAN ANDIÇ
Lidya'nın sevgilisidir. İlişkilerinin son birkaç ayında da Lidya'yı başka bir kadınla aldatır ve sonunda Lidya'ya yakalanır.

AYNUR -ENİSE ÜTÜK
Korkmaz'ın karısıdır. Bir havayolu firmasında kabin memuru olarak çalışıyor. Yeni anne oldu. Eşini çok seviyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Herkes onları konuşacak!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN