Kusura bakmayın dört ödül de bizim hakkımızdı!

Giriş Tarihi: 17.4.2013

12. Altın Objektif Ödül Töreni'nde ödül alan Demet Akalın; Türkiye Müzik Ödülleri'nde aday olduğu dört dalda ödül alamamasıyla ilgili "Hakkımız yendi" diye konuştu

Magazinci.com adlı internet sitesinin düzenlediği 12. Altın Objektif Ödül Töreni, önceki akşam Ataköy Sheraton Hotel'de gerçekleşti. Gecede; Demet Akalın'ın seslendirdiği 'Türkan' şarkısı, 'Yılın Şarkısı' seçildi. Törene eşi Okan Kurt ile birlikte katılan Akalın; Türkiye Müzik Ödülleri'nde aday olduğu dört kategoride ödül alamamasıyla ilgili şunları söyledi: "Dört ödül de hakkımızdı. Geçmişte Sıla ve Hande'nin de çok hakkının yenildiği zamanlar oldu. Ama Göksel'in (En İyi Şarkıcı ödülünü aldı) değil! Kusura bakmayın ama 'En İyi Klip' de hakkımızdı." Akalın; aynı gece Alişan'ın, Göksel'in şarkısına gönderme yaparak 'Acıyor Acıyor' diye tweet atmasının ardından, eşi Okan Kurt'un ünlü türkücüyü düelloya davet etmesiyle ilgili şöyle konuştu: "Bunlar beyimle alakalı sorular, bilmiyorum. Alişan değişik şeyler yazıp beni kızdıracağını düşünüyor ama umurumda değil. Benim attığım tweet yok. Kocamla problemi varsa, teke tek görüşsünler."

TWITTER HESABIM YOK!

Kurt ise olaylı geceyle ilgili şunları söyledi: "Kavga olayı yok. Dava açacaksa, savcılık orada! Biz gerginliğin farkında bile değildik. Eğlencemizi yaptık, eve geçtik. Benim Twitter hesabım bile yok. Ufak çocuklar atmış olabilir. Çorbacıya davet ettiler ama biz gitmedik."

EBRU RÖPORTAJ YAPTI EŞİ AN AN GÖRÜNTÜLEDİ
'Yılın En İyi Life Style Programı' ödülünü alan Ebru Şallı, "Takipçilerim arasında çok önemli isimler var. Onlardan biri de Türkan Sabancı. Kendisi 'Ebrucuğum, bu yemeğin tarifini ver' veya 'Bu maskenin tarifini istiyorum' diye sürekli arar" dedi. Şallı "Üçüncü çocuk düşünüyor musunuz?' sorusuna "Beren, Pars, Harun ve Harun'un ilk evliliğinden olan oğlu ile birlikte dört erkekle yaşıyorum, acıyın bana" diyerek espri yaptı. Şallı röportaj yaptığı sırada; Harun Tan da, eşinin görüntülerini kameraman edasıyla telefonuna kaydetti.

AŞK PLANIMDA EVLİLİK YOK
'Yılın Tiyatro Oyuncusu" seçilen Nilgün Belgün; 20 yaş küçük sevgilisi Bekir Ünlüataer'den ayrılmasıyla ilgili "10 yıldır ilk kez birini koluma takıp gezebildim. Fazla konuşmak istemiyorum. Bundan sonraki 10 yıllık aşk planlarımda evlilik yok"dedi.

KIYAFETLERİNİ UÇAKTA DEĞİŞTİRDİ

Erkan Petekkaya, ödül töreni için 'Dila Hanım' dizisinin çekimlerini yarıda bırakıp Adana'dan İstanbul'a geldi. Ünlü oyuncunun, yanına aldığı kıyafetleri uçağın tuvaletinde değiştirdiği ve üzerindekileri de çöpe attığı öğrenildi.

DEMET AKALIN-OKAN KURT ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kusura bakmayın dört ödül de bizim hakkımızdı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN