Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gizli aşkı ortaya çıktı

ilişkisi ve lüks hayatıyla gündem olan ın bilinmeyen bir yönü ortaya çıktı. Güzel oyuncu, gizlice gittiği 'da Aşkullah'a gidip sema dersleri ve ile ilgili bilgi aldı.

Giriş Tarihi: 26.4.2013 12:02 Güncelleme Tarihi: 26.4.2013 12:04
İspanya'nın Atletico Madrid takımında top koşturan yıldız futbolcu ilişkisi, oyunculuğu ve lüks hayatıyla sürekli gündemde olan ın hiç bilinmeyen bir yönü daha olduğu ortaya çıktı. Bundan birkaç ay önce Mesnevi'yi okuyan Kobal, 'nın felsefesinden çok etkilendi. Bunun için soluğu geçtiğimiz günlerde 'da alan Sinem Kobal, Konya Mevlana Sema Grubu'nu ziyaret etti. Aşkullah'ta sema gösterisi, semazenler ve Mevlana'nın felsefesiyle ilgili bilgiler alan Sinem Kobal, gördüklerinden çok etkilendi.

REKLAMINI YAPMADI!

Aşkullah'ta sıcak bir ilgiyle karşılanan güzel oyuncu, sedire diz çöküp kendisine ikram edilenleri de afiyetle yedi. Spor kıyafetleriyle dikkat çeken Sinem Kobal, dersten sonra hayranlarıyla da bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Güzel oyuncunun, Konya'ya gizlice gidip burada yaşadıklarını da herkese ilan etmemesi takdirle karşılandı.

DiKKATLE DiNLEDi
Kalabalık bir grup halinde Konya Mevlana Sema Grubu'nun derslerine giren Sinem Kobal'ın Semazenler'le ilgili anlatılanları pür dikkat dinlediği anlar objektiflere işte böyle yansıdı.

* Güzel oyuncunun Mevlana'ya olan tutkusunun bundan birkaç ay Mesnevi'yi okuduktan sonra başladığı söyleniyor.

Kaynak: Takvim
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gizli aşkı ortaya çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN