Esra Erol'dan sevgi evlerine destek!

Giriş Tarihi: 27.4.2013

Çocuklar ve kadınlarla ilgili projelere destek veren sunucu Esra Erol, 'Sevgi Evleri' projesinde gönüllü elçi olarak yer alıyor. Erol, "Yurtlarda büyüyen çocuklara sevgi verin" diyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Kanal 24 ortak yayını olan 'Önce Çocuk' isimli programa konuk olan bakan Fatma Şahin ve sunucu Esra Erol; Sevgi Evleri'nin ve koruyucu aile olmanın önemini anlattı.

BÜYÜK SEVAP!
'
Sevgi Evleri' projesinin gönül elçisi olan Erol, programda şöyle konuştu: "Doğurmak gerçekten marifet değil. Sevdiğiniz ve tanıdığınız bir varlığa sahip çıkabilirsiniz. Yurtlarda büyüyen çocukların, aile sevgisini görmesi ve bu şekilde büyümesi çok önemli. Sevgi Evleri'ne ve koruyucu aile olmaya duyarsız kalmayın! Bir çocuğu, 0-3 yaş arasında alıp, bakıp büyütmek Allah katında da çok büyük bir sevaptır."

İŞBİRLİĞİMİZ SÜRÜYOR
Erol, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın projelerini desteklediğini ve bakan Fatma Şahin ile işbirlikteliği içinde olduğunu da belirtti. Sevgi Evleri projesinde aynı zamanda, çocukların eğitimiyle de yakından ilgileniliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Esra Erol'dan sevgi evlerine destek!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN