Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın magazin bombaları

Giriş Tarihi: 27.4.2013 02:00 Güncelleme Tarihi: 28.4.2013 12:34

Günaydın gazetesinin usta kalemi Sinan Özedincik, bu hafta da magazin dünyasına damga vuran olayları sabah.com.tr’ye değerlendirdi. İşte ünlüler dünyasından son dedikodular ve perde arkasında yatan olaylar…

Fulya UGAN / Sabah.com.tr

KOMPLEKSE GİRDİ, KOCASININ ESKİ AŞKLARINA SATAŞIYOR

Şirin Bayülgen, eşi Okan Bayülgen'in eski sevgilisi Cansu Dere'yi diline doladı. "Cansu Cannes yolunda" haberlerinin ardından Twitter sayfasına "Hay Allah'ım birileri yine Cannes'a gidiyor diye bizim basın ne kadar da heyecanlı" notunu düşen Bayülgen, daha önce de Deniz Akkaya'y a gönderme yapmış ve sayfasına "Deniz Akkaya ABD'de doğum yapmasının sebebini 'kızımın hayata 1-0 önde başlamasını istedim' diye açıklamış. Doğruysa bööögkkkkk!" yazmıştı.

Şirin Bayülgen neden durup durup birilerine sataşma gereği duyuyor? Özellikle de eşinin eski sevgililerini seçmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Şirin Hanım kocasının yolunu taklit ediyor gibi. Okan'ın gereksiz zamanlarda gereksiz çıkışları oluyor. Şirin Hanım'ın da canı sıkılıyor sanırım evde, gereksiz açıklamalar yapıyor. Ne gerek var böyle bir çıkışa? Cannes'a bir tek Cansu gitmiyor. Ayrıca gazetedeki sayfalar bir şekilde dolmak zorunda. O nedenle de her şey haber oluyor. Okan'ın her yerde fotoğrafının çekilmesi ne kadar haberse Cansu'nun Cannes'a gitmesi de o kadar haberdir. Burada ilginç olan Şirin Hanım'ın eşi Okan'ın eski sevgilileri üzerinden gitmesi. Sanırım bir kompleksi var. Bir takım şeyleri kafasında kurup ortaya böyle şeylerle çıkıyor. Bunu tamamen can sıkıntısından, heyecan yaratmak ve gündeme gelmek için yaptığını düşünüyorum. Dışarıda fotoğrafları çekilmesin diye neler yapıyorlar, sonra da böyle şeylerle gündeme gelmeye çalışıyorlar. Ben özel sayfama yazıyorum, kullanmasınlar diyor ama bunu vatandaş anlamaz ki! Onun attığı tweet'te Okan'ın eski sevgililerini kastettiğini vatandaş anlamaz, ancak biz yazarsak anlarlar. Bence haber olmak için gazetecilere böyle mesaj yolluyor. Bunu da Okan'ın eski sevgililerini kullanarak yapıyor. Ama bu yaptıklarının ne Cansu Dere'nin ne de Deniz Akkaya'nın umrunda olduğunu düşünmüyorum. Şirin Hanım gündeme gelmek için yapıyor bunları, başarıyor da çünkü şu anda bunu konuşuyoruz. Biz de bir şekilde onun eğlencesine alet oluyoruz.
ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın magazin bombaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN