Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Her şey dört dörtlük değil ama eşimin yanındayım

Eşi Sinan Serter'in maddi durumu bozulduğu için evliliği üzerinde kara bulutlar dolaştığı iddia edilen Özlem Yıldız Serter; hakkındaki dedikodulara ilk kez yanıt verdi: Evde her şey dört dörtlük değil; ileride ne olacağını bilmiyorum ama sonuna kadar eşimin yanında kalıp ona destek olmaya devam edeceğim!

Giriş Tarihi: 28.4.2013
Sekiz yıl önce masal gibi bir düğünle hayatlarını birleştiren Özlem Yıldız ve Sinan Serter çiftinin mutluluğu; 2007'de dünyaya gelen oğullarıyla perçinlenmişti. Ne var ki aşklarıyla herkesi kıskandıran çift; bir süredir boşanma dedikodusuyla gündemde. Sinan Serter'in işlerinin bozulduğu ve iflasın eşiğine geldiği haberleri de ayyuka çıkınca, Özlem Yıldız Serter'i aramaya karar verdim. Uzun yıllardır tanıdığım ünlü sunucu; özel hayatı ile ilgili konuşmak istemedi. Ben de kendisi ve ailesi hakkındaki dedikoduları anlattım ve gerçekleri açıklaması için ısrar ettim. Hakkındaki iddialar için çok üzgün olan Özlem Yıldız Serter'le dertleşmeye başladık. İşte Serter'in ağzından, ünlü çift hakkında yanlış bilenen gerçekler ve ilişkileriyle ilgili son durum...

Eşiniz maddi sıkıntıda olduğu için boşanma kararı aldığınız söyleniyor; doğru mu bu söylentiler?
Yaklaşık 4.5 yıldır maddi sorunlarımız var. Amacım rahat yaşamak olsaydı; bugüne kadar sabırla bekleyip eşime destek olmak yerine, çoktan çekip giderdim. İnsanların bu söylemlerini üzülerek dinliyorum. Benim bir oğlum var. Hayat; bu söylentileri çıkaranların sandığı kadar basit değil. Benim önceliğim; ailem. Üstelik oğlumun psikolojisi ve geleceği, paradan daha kıymetli!

AYNI EVDE YAŞIYORUZ

Bu dedikoduları kimler çıkarıyor; biliyor musunuz?
Bilmiyorum; sevenimiz olduğu kadar, sevmeyenimiz de var. "Para bitti, Özlem gitti" demek istiyorlar ve bunu bekliyorlar ama ben hâlâ evimde, eşimleyim.

Eşiniz Sinan Serter'in Nişantaşı'nda ev kiraladığı ve ayrı evlerde yaşamaya başladığınız söyleniyor...
Sinan, Nişantaşın'daki evi bir erkek arkadaşı için tuttu. Yani arkadaşı için ev bakıyorlardı. Biz hâlâ aynı evde yaşıyoruz ve birlikteyiz; evi ayırmakya da ayrı yaşamak gibi bir şey söz konusu değil.

ÖNCELİKLİ OLAN OĞLUM
Sizin için çok zor olduğunu biliyorum. Beni kırmayıp sorularıma cevap verdiğiniz için de çok teşekkür ederim. Son bir soru daha sormak istiyorum; eşinizden boşanmayı düşünüyor musunuz?
Açıkcası özel hayatım hakkında bugüne kadar hiç konuşmadım; bundan sonra da konuşmayı düşünmüyorum. Bu dedikodular artık beni rahatsız ettiği ve ısrar ettiğin için sizinle konuştum. Evde her şey dört dörtlük değil; ileride ne olacağını bilmiyorum. Ben sonuna kadar eşimin yanında kalıp ona destek olmaya devam edeceğim. Hiç kimse boşanmak için evlenmez ve yuvasının yıkılmasını istemez. Benim için öncelikli olan oğlumun mutluluğu. Bu nedenle evliliğim için sonuna kadar mücadele edeceğim. Bu kadar fedakarlık yaptıktan sonra mücadele edecek bir şey kalmazsa; o zaman ne yapacağımıza eşimle birlikte karar veririz.

YAŞADIKLARIMIZ HİÇ KOLAY ŞEYLER DEĞİL!
4.5 yıldır sıkıntı yaşadığınızı söylüyorsunuz. Bu söylentiler neden son dönemde ortaya çıktı?
Eşim ve ben, sıkıntılarımızı kimseyle paylaşmadık. Ben de özellikle içimde yaşadım ve hep dimdik ayaklarımın üzerinde durdum. Eski hayatımızdan taviz vermeden içimizde yaşadık bu sıkıntıları. Ancak yaşadığımız maddi sıkıtılar; bir yıldır medyada yazılıyor. Bunlar; herkesin başına gelebilecek sorunlar. Neticede evlenirken iyi günde, kötü günde birlikte olmak için yemin ediyor ve imza atıyorsunuz. İnsanların, bu sıkıntıları yaşadığım için çekip gitmemi beklemelerini bir türlü anlayamıyorum. İnanın söyleyecek söz bulamıyorum. Dört duvar arasında ne yaşandığını kimse bilmiyor. Herkes, nedense başkalarının hayatlarını takip edip açık arıyor. Biz aile olarak çok ama çok zor günler geçiriyoruz. Omuzlarımda çok büyük yük var. Sinan da çok sıkılıyor ve geriliyor. Yaşadıklarımız hiç kolay şeyler değil!

AİLE ŞİRKETİNE HACİZ GELDİ
Özlem Yıldız'ın 2005'te evlendiği armatör Sinan Serter'in maddi sıkıntıları 2009 yılında başlamıştı. Serter'in başında olduğu aile şirketine, borçları nedeniyle haciz gelmişti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Her şey dört dörtlük değil ama eşimin yanındayım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN