Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sadece ile besleniyor

Giriş Tarihi: 29.4.2013 14:24

" / " dizisinin güzel oyuncusu , sadece yle baslendiğini açıkladı.

Ülkemizde de büyük beğeniyle izlenen '' dizisinde çekici bir kadını canlandıran , 2011 yılında yaşadığı ile davası sonrasında kendisine iyi bakmadığını anlattı.

US Weekly'nin sitesinde yer alan habere göre; kalp cerrahı Dr. 'ün sunduğu "The Dr. Oz Show" isimli televizyon programının konuğu güzel oyuncu Eva Longoria'ydı. 2011 yılında 3 yıllık evliliğin ardından boşanmalarının kendisini tam anlamıyla yıktığını dile getiren Longoria, ''Bu dönemde çok iltifat aldım, çünkü çok zayıflamıştım. Ama sebebi vardı; daydım, çok üzgündüm ve hiçbir şey yiyemiyordum. Sadece yle besleniyordum'' dedi.

Doktor Mehmet Öz'e içini döken Longoria, "Hayatımın en üzüntülü dönemi olduğunun farkındaydım ama kendimi depresyonda diye tanımlamak istemiyordum'' sözleriyle yaşadıklarını anlattı.

'BİR ŞEYLERİN YOLUNDA OLMADIĞININ FARKINDAYDIM'

Bu dönemde sağlık sorunları yaşadığını ve doktora giderek kan testi yaptırdığını anlatan Longoria, doktorun kendisine vücudunda hiç demir olmadığını ve karaciğerinin fazla çalıştığını söylediğini belirtti. Yaşadığı o dönemde psikolik olarak çok ağır anllatığını hatta sağlığından olacağını söyleyen güzel oyuncu sözlerine şöyle devam etti;

''Birşeylerin yolunda olmadığının farkındaydım. Yapılan testte hemen her vitaminin noksan olduğu ortaya çıktı. Doktor, 'Sanki biri senin vücudundan herşeyi çekmiş gibi' dedi. Demir eksikliği, ayrıca karaciğer problemleri saptandı. Sanki vücudumda yolunda giden birşey yoktu. Bunun üzerine doktor bana yeni bir reçete yazarak sağlığıma kavuşmamı sağladı.'' Şekerden uzak durduğunu, sodayı çok sevdiğini dile getiren Eva Longoria, ''Ben çikolata, şeker seven bir insan değilim. Ama makarnaya bayılırım. Üç aydır şekeri tamamen kestim. Şimdi her zamankinden daha fazla enerjim var'' dedi.

Kaynak: Gazeteport

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sadece kahve ile besleniyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN