Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hepsi ponpon kızmış

Sinemada ve müzik endüstrisinde ismi geçen birçok ünlü kadın, lise yıllarında okullarının ponpon kızlar takımındaymış! Yıldızların o günlerine ait fotoğrafları, her zaman iddialı olduklarının da bir ispatı...

Giriş Tarihi: 5.5.2013
CAMERON DIAZ
Podyumların ardından oyunculuk dünyasında da kendisini ispat eden 1972 doğumlu Cameron Diaz; Long Beach Polytechnic isimli okulda öğrenimini sürdürürken bir yandan da ponpon kız olarak görev yapıyormuş. Diaz, lisede ponpon kızların çok popüler olduğunu hatırlatıp "O yıllarda da çok hayranım vardı. Sanırım şöhretle baş etmeyi o zaman öğrendim" diyor.

MADONNA
Müzik dünyasının gelmiş geçmiş en ünlü kadınlarından biri olan 1958 doğumlu Madonna, Adams High School'a devam ederken bir yandan da ponpon kızlık yapmış. Ünlü şarkıcı, daha o zamanlarda bile sahnede olmayı ve dans etmeyi çok sevdiğini dile getiriyor.

FERGIE
1975 doğumlu şarkıcı Fergie, Glen Wilson High School'da eğitim gördüğü yıllarda bir yandan da okul takımının ponpon kızları arasındaymış. Fergie, ekip çalışmasını ponpon kızken öğrendiğini söylüyor.

MERYL STREEP
Üç Oscar ödüllü Amerikalı ünlü oyuncu Meryl Streep, Bernards High School'da eğitim gördüğü yıllarda ponpon kızmış. Streep bu görev sayesinde kalabalık içinde rahat hareket etmeyi, dansta ve şarkı söylemekte de iddialı olmayı öğrendiğini söylüyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hepsi ponpon kızmış
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN