Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'ın uyanıklığı işe yaramadı

'a giderken bir benzincide ihtiyaç molası için duran , sırasının önüne geçmek isteyince bir kadından dirseği yedi!..

Giriş Tarihi: 7.5.2013 09:45 Güncelleme Tarihi: 7.5.2013 12:35

Geçtiğimiz gün müdavimi olduğu 'a gitmek üzere yola koyulan ; uyanıklık yapmaya çalışınca olanlar oldu! İstanbul-Ayvalık yolu üzerindeki bir benzincide 'ihtiyaç molası' veren Avşar Kızı; soluğu te aldı. Ancak; burada uzun bir kuyruk vardı.

UYANIKLIĞI İŞE YARAMADI!

Hemen pratik zekasını konuşturan ünlü sanatçı, yavaş yavaş sıranın önüne geçmeye çalıştı. Fakat; planı işe yaramadı. Hülya Avşar'ın birkaç sıra önündeki bir kadın; Avşar Kızı'nı tanımadı ve kendisine dirsek attı. Ünlü sanatçı da bu durumdan sonra sırada beklemeye koyuldu. Başına gelen olaya çok gülen Hülya Avşar, yaşadığını isim vermeden acunn.com'daki köşesinde şöyle anlattı:

KENDİSİYLE DALGA GEÇTİ

"Bulunduğun yol üzerinde VIP ünlü tuvaleti olmadığından kendini umumi tuvalette sıra beklerken buluveriyorsun. 'Siz olmasanız ben şimdi neydim?' diyerek kuyruğun önüne geçmeye çalışsan da; yediğin bir dirsek kendini kuyruğun arkasında bulmana yardımcı oluyor."

HEPİMİZ İNSANIZ

Avşar Kızı, 'umumi ünlüler' başlığıyla yazdığı yazısında şunları kaleme aldı: "Neymiş ünlüymüş, neymiş toplum içerisinde yürüyemiyormuş, neymiş tanınmamak için gözlük ve şapka takıyormuş, neymiş havalıymış; işte bir sıkışmayagör. Umumi tuvalette buluverirsin kendini; yani umumi sohbette. Hepimiz insanız işte.

HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hülya Avşar'ın uyanıklığı işe yaramadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN