Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hükümeti beğeniyor ve destekliyorum

Giriş Tarihi: 15.5.2013

Serdar Ortaç, teröre karşı ve barış yönünde atılan adımlara destek verdi. Ünlü şarkıcı, hükümetin izlediği yolu beğendiğini söyledi

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, iDergi'den Başak Emre'ye kariyeri ve siyasi görüşü hakkında konuştu. Magazin Gazetecileri Derneği Ödül Töreni'nde Ahmet Kaya ile yaşadığı olaya da gönderme yapan Ortaç, "Gençlik hatalarımın farkına bile, bu hükümet sayesinde vardım" dedi. Ortaç, şöyle konuştu:
1970'lerde doğmuş biri olarak, birçok hükümet gördüm. Şu anki hükümet, ülkeye gelmiş en iyi hükümet. Yaptıkları, yapacakları ve vâdettikleri her şeyi, ayrıca izledikleri yolu beğeniyorum.
Akil İnsanlar Heyeti, son derece doğru bir girişim. Bundan önceki bütün hatalarımız için herkesten özür dilememiz lazım. Yaralarımızın sarılması, bütün olduğumuzu hatırlamamız önemli; böyle düşünüyorum.

Ben Tarkan gibi Amerika'da albüm çıkarmayı düşünmüyorum. Yiyebileceğim lokmayı sipariş ederim her zaman. Oralarda başarılı olmak bizim için zor. Bizden birinin de olabileceğini sanmıyorum. sadece Tarkan değil, kim olursa olsun bence başarılı olamaz.

SERDAR ORTAÇ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hükümeti beğeniyor ve destekliyorum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN