Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kaç kilo aldığım kitabımda!

'Bebeğe hazırlık' partisi veren Ebru Akel: Kaç kilo aldığımı söylemem. Bu süreçle ilgili yaşadığım her şeyi; doğum sonrasında çıkaracağım kitapta öğrenebilirsiniz

Giriş Tarihi: 16.5.2013
Yedi aylık hamile olan Ebru Akel; Ortaköy House Cafe'de 'Bebeğe hazırlık' partisi verdi. Akel; ailesi ve yakın dostlarının katıldığı partide samimi açıklamalar yaptı:
Kendimi anne diye adlandıramıyorum ama anneliğe ısınma turlarındayım.

EŞİM WIKIPEDIA GİBİDİR!

Hamileliğimi ilk öğrendiğimde çok heyecanlandım. atv'deki 'Krem' dizisi devam ediyordu. Bir toplantıdaydım ve doktorumdan telefon geldiğinde, panikle içeri koştum. Öğrendiğimde; doktora bir anda 20 soru sordum. Bir bulutun üstünden, diğerine atlar haldeydim. Hayatımda aldığım en güzel haber buydu.
Sunuculuk ve oyunculuk devam ederken, 'Anne olmalıyım' diye düşünmedim. Hayatı akışına bıraktım; kaderciyimdir.
Eşim (Özer Sancak) ve ailem de çok heyecanlı. Özer çok araştırmacı; ansiklopedi gibidir. O yüzden ona "Wikipedia" diyorum. Bana çok yardımcı oluyor. Bu süreçle ilgili araştırmalar yapıp bana kitaplar getiriyor.
Ben 19 yaşımdan beri sizlerle tanışıyorum ama hiç ünlüymüşüm gibi yaşamadım. O yüzden, oğlumun da bu farkındalıkla büyüyeceğini düşünüyorum.
Kaç kilo aldığımı söylemem. Süreci; kaç kilo aldığımı, nasıl beslendiğimi, yaşam şeklimi kaleme alıyorum. Beslenmemden giyimime kadar her şeyi doğum sonrasında çıkaracağım kitapta öğreneceksiniz.

BEBEĞİNE MOZART DİNLETİYOR
Anne karnındayken bebekle iletişimin önemli olduğuna inanıyorum. Ben müzik dinlemeyi çok severim, müziksiz bir yaşamım yok! Klasik müzikle büyümüş ve bu müziği benimsemiş biriyim. Mozart'ın bebekler için olan eserleri de dahil olmak üzere tüm klasik müzik eserlerini dinliyorum.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaç kilo aldığım kitabımda!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN