Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sosyete bu haberle çalkalanıyor

Türkiye'nin önde gelen iki ailesinin çocuğu geçen yaz Çırağan'da muhteşem bir le dünya evine girdi. için 'ye giden çift ve aileleri kötü bir sürprizle karşılaştı. Çünkü doğdu.

Giriş Tarihi: 17.5.2013 11:09 Güncelleme Tarihi: 17.5.2013 14:39

Sosyete ve iş dünyası skandalıyla çalkalanıyor. Yazar Onur Baştürk'ün önceki gün köşesine taşıdığı, Takvim'in kaynaklarından doğrulattığı olay, pek çok zenginin ilişkilerini ne kadar dejenere yaşadığını da gözler önüne seriyor.

Olay, Türkiye'nin önde gelen iki ailesinin çocuklarının geçen yaz 'nda evlenmesi ile başladı.

BU NASIL PARTİ!

Mutlu çift, öncesinde bekarlığa veda si yapmak istedi. Gelin ve damat ayrı ayrı parti düzenledi. Ne olduysa bu partide oldu. ün dozunu kaçıran güzel gelin, partisindeki dansçılarla çılgınlar gibi dans edip eğlendi. Ama iş bununla bitmedi. Siyahi bir dansçıyla birlikte oldu. Ertesi gün hiçbir şey hatırlamayan gelin, hayat arkadaşını koluna takıp davetliler önünde mutluluk pozları verdi.

GÖRÜNCE ŞOKE OLDU

Düğünün ardından kalan gelin, eşi ile birlikte ailelerine bebek müjdesi verdi. Sevinçten havalara uçan damat, eşini için geçen hafta 'ye götürdü. Doğuma alınan gelin sağlıklı bir bebek doğururken; damadın dünyası karardı. Gelin hanım da bebeğini görünce şoke oldu. Çünkü bebek siyahiydi. Çocuğun kendisinden olmadığını anlayan damat apar topar Türkiye'ye döndü. Bebeği kabullenemeyen gelini teselli etmek ise kızgın ailesine düştü.

TÜRK ÇİFTİN BEBEĞİ SİYAHİ DOĞDU

nde siyahi bir dansçıyla birlikte olan ünlü ailenin kızı, unuttuğu bu ayrıntıyı bebeği siyahi doğunca hatırladı.

DİLLERE DÜŞTÜLER

Herkesi şaşırtan olay, İstanbul'daki tüm sosyetik mekanlarda da dilden dile dolaşmaya başladı. Siyahi dansçının bu durumdan haberdar olup olmadığı merak edilirken; "Ya bebek beyaz doğsaydı ne olacaktı? O zaman adam başkasının çocuğunu kendi çocuğu diye sevecekti" şeklinde yorumlar yapıldı.

BEBEĞİNİ KABULLENMEKTE ZORLANDI

Ünlü ailenin güzel kızı, in meyvesi olan siyahi bebeğini kabullenmekte zorlandı. Aile, kızlarına ABD'de bir hayat kurmaya çalışıyor.

Kaynak: Takvim

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sosyete bu haberle çalkalanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN