Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İddiaların tümü asılsızdır!

Kendi, sevgilisi Refik Aksoy'un eski eşinin "Arkadaşımdı, eşimi çaldı" sözlerini "İddiaların hiçbiri doğru değil" diyerek yalanladı

Giriş Tarihi: 13.6.2013
Şarkıcı Kendi'nin Nehir Triko'nun sahibi Refik Aksoy ile Bodrum'da görüntülenmesine Aksoy'un eski eşi ateş püskürdü. Ünlü tekstilcinin 2011'de evlendiği ve Ocak ayında boşandığı eski eşi Şebnem Demir, fotoğrafları gördükten sonra sert konuştu:

MAHKEMEYE BAŞVURACAĞIM
"Kendi yakın arkadaşımızdı; evimize girer çıkardı. Sonunda kocamı benden çaldı. Ben evliyken, eşimle tanıştırdım. Şimdi kocamın sevgilisi oldu. Boşanırken bir şey talep etmedim sadece araba taksitlerimi ödemesini istedim. Ancak onları da iki aydır ödemiyor. Kendi ile yurtdışı tatillerinden ise geri kalmıyor. Ancak mahkemeye yeniden başvurup hakkımı alacağım."

ERKEK ARKADAŞIMI DA ÜZDÜLER

Kendi ise Aksoy ile aşk yaşadığı yönündeki iddiaları Twitter hesabından yalanladı: "Ortaya atılan iddia asılsızdır. Şebnem Demir, 6 yıllık arkadaşımdır. Bu haber, beni ve yurtdışında ikamet eden erkek arkadaşımı çok üzmüştür. Konu hakkında hukuki işlem başlatılmıştır. Bu da konuyla ilgili son açıklamamdır."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İddiaların tümü asılsızdır!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN