Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Süreyya' çok güçlü biri kimse onun gibi olamaz

'Tatar Ramazan' dizisinde oynayan Türkan Yılmaz, "Dizideki 'Süreyya', hamile haliyle sokaklara düşüyor. Herkes onun kadar güçlü olamaz" diyor

Giriş Tarihi: 15.6.2013
Son dönemde herkes ondan bahsediyor. Gerek başarılı oyunculuğu, gerekse güzelliğiyle dikkat çeken Türkan Yılmaz, atv ekranlarında yayınlanan 'Tatar Ramazan' dizisinde 'Süreyya' karakterini canlandırıyor. Halen Almanya'da üniversite eğitimine devam eden Türkan Yılmaz, kendisiyle ilgili merak edilenleri anlattı.

MUTLU BİR ÇOCUKTUM

Almanya'nın hangi şehrinde büyüdünüz? Hangi okulda okuyorsunuz?
Almanya'da Hannover şehrinde doğup büyüdüm. Orada Uluslararası Bilgi Yönetimi'nde okuyorum. Şu an dördüncü dönemdeyim. Oyunculuk eğitimi almaya ise birkaç ay önce başladım.

Nasıl bir çocukluk geçirdiniz?
Çocukluğum ailemle, eğlenceli ve mutlu geçti. Biz çok büyük ve sevgi dolu bir aileyiz. Hepimiz arkadaş gibiydik ve hâlâ da öyleyiz.

Kariyerinize oyunculukla mı başladınız yoksa bu tesadüf mü?
Türkiye'deki kariyerim oyunculukla başladı. Daha önce mankenlik için teklifler gelmişti fakat üniversiteye yeni başlamış olduğum için gelememiştim. Bu arada şunu da belirtmek isterim tesadüf denilen bir şeye inanmıyorum, her şey kader kısmet.

Dizide efsanevi bir aşk hikayesi var. Birbirine yıllarca aşık olan hatta bu aşktan bir çocukları olan 'Ramazan' ve 'Süreyya'... Siz 'Süreyya'yı nasıl buluyorsunuz?
'Süreyya' çok güçlü bir kadın. Fedakâr ve son derece temiz kalpli biri. Yapayalnız, bir başına sokaklara düşüyor hamile haliyle. Neden? Çünkü sevdiği adamın çocuğunu taşıyor. Herkes bu kadar güçlü olamaz. (Yeni Aktüel dergisi)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Süreyya' çok güçlü biri kimse onun gibi olamaz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN