Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aşkı aramazsan bulamazsın

İlişki uzmanı Sibel Şengül: Aşkı aramadığın zaman bulamazsın! Bir şey istiyorsan; ifade etmekten çekinmeyip flörte açık olduğunu belirteceksin

Giriş Tarihi: 16.6.2013
İlişki sitesi My Macchiato'nun kurucularından olan ve Yeni Aktüel'in 'İlk Buluşma' sayfalarını hazırlayan Sibel Şengül, 'Neden Hâlâ Bekarsınız?' isimli bir kitap çıkardı. Şengül, Yeni Aktüel dergisinden Neslihan Perker'e kitabını ve ilişkileri anlattı:
İhtiyaçlardan ötürü My Macchiato projesini hayata geçirmeye karar verdik. İnsanlar büyük şehirlerde yalnızlık çekiyor, herkesin aradığı şey de referans noktası aslında.

SÖYLENENLER ÇOK FARKLI

28 yaşındayım ve bu kitabı yazacak kadar ilişki deneyimim yok. İşim nedeniyle birçok insanın hikayesini dinleme fırsatım oldu. İlişkilerde söylenenlerle düşünülenlerin birbirinden farklı olduğunu gördüm ve bu kitabı yazmaya karar verdim.
Bekar insanların çoğunlukta olmasının en önemli nedenlerinden biri; yanlış öğretiler. 'Aranan kişi' olmak da bunlardan biri. Aramadığın zaman bulamazsın. Eğer bir şey istiyorsan ifade etmekten çekinmeyeceksin; flörte açık olduğunu belirteceksin.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aşkı aramazsan bulamazsın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN