Kadına şiddete 'dur' dediler!

Ünlü isimlerin Merve Hasman'a poz verdiği 'Alo 183 Hayat Kurtarır- Kadına Şiddete Son' isimli projenin tanıtımı, önceki gün Maslak Sheraton Hotel Qubbe'de yapıldı. Tanıtıma, projede yer alan ünlüler de katıldı

Giriş Tarihi: 20.6.2013
Bu yıl ikincisi gerçekleşen 'Alo 183 Hayat Kurtarır- Kadına Şiddete Son' isimli sosyal sorumluluk projesi için ünlü isimler bir araya geldi. Projenin tanıtımı için önceki gün Maslak Sheraton Hotel Qubbe'de bir basın toplantısı düzenlendi. Gaziosmanpaşa Belediyesi'nin desteğiyle gerçekleşen proje için Ayça İnci, Bengü, Bennu Gerede, Defne Samyeli, Esra Erol, Feryal Gülman, Gülşen, Irmak Ünal, İnci Türkay, İpek Tuzcuoğlu, Merve Boluğur, Berke Üzrek, Nil Karaibrahimgil, Selin Demiratar, Sinem Öztürk ve Tümer Metin gibi ünlü isimler; fotoğrafçı Merve Hasman'ın objektifi karşısına geçti.

SERGİ AÇILACAK

Projenin yapımcısı ve sanat yönetmeni Selçuk Kaya basın toplantısında, "Bu proje ile her türlü şiddete son vermek istiyoruz. Projeden doğan sergimiz ilk olarak Gaziosmanpaşa Belediyesi ve Brandium AVM'de sergilenecek, daha sonra da yıl boyunca birçok şehri gezecek" dedi. Proje için objektif karşısına geçen oyuncu Berke Üzrek ise şöyle konuştu: "Kadınları yasalar ile erkeklerden daha üstün göstermemiz gerek. Çünkü beni doğuran bir anne, bir kadın ve onlar bizim için çok değerliler." Etkinlikte yer alan isimlerden Irmak Ünal ise, "Bu, şiddet gören insanlara yol göstermek açısından önemli bir proje. Bu proje sayesinde her türlü şiddete son diyebiliriz" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kadına şiddete 'dur' dediler!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN