Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ünlü oyuncuya 1 yıl 7 ay hapis cezası şoku!

Giriş Tarihi: 30.6.2013 14:15 Güncelleme Tarihi: 1.7.2013 15:03

Oyuncu Gökçe Özyol ile 2 yıl önce evlendiği Gökçe Aytaç Özyol hakkında açılan “Karşılıklı etkili eylem, tehdit ve hakaret” davası, çift şikayetlerini geri çekince düştü. Ancak, Gökçe Özyol'a, eşinin yüz kemiğini ve burnunu kırdığı gerekçesiyle 1 yıl 7 ay hapis cezası verildi.

Davanın ilk duruşmasında Gökçe Aytaç Özyol, 2 yıldır evli olduğu Gökçe Özyol'la uzun süredir sorun yaşadığını anlatmış, "Kendisi zaman zaman beni darp edip evi terk ederdi. Tartıştığımız gün karşılıklı birbirimize vurduk. Ben de vurmuş olabilirim" demişti. Kendisini savunan Gökçe Özyol da, "Suç kastım yoktur. Amacım kendimi savunmaktı. Şu an barıştık. Eşim hakkında şikayetimden vazgeçiyorum" diye savunma yapmıştı.

Davanın ikinci celsesine, şikayetlerinden vazgeçen her iki taraf da katılmadı. Mahkeme, Aytaç hakkında açılan davanın, şikayetten vazgeçilmesi üzerine düşürüldüğünü karara bağladı.

Aynı şekilde Özyol'un da tehdit suçundan beraatına, hakaret suçundan davanın düşürülmesine karar verildi. Ancak ünlü oyuncunun, kasten yaralama suçundan 1 yıl 7 ay 5 gün hapis cezası ile cezalandırılmasına hükmetti. Hapis cezası hükmünün açıklanması geri bırakıldı.BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ünlü oyuncuya 1 yıl 7 ay hapis cezası şoku!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN