Türkiye'nin en iyi haber sitesi

sahibi olabilecek mi?

Giriş Tarihi: 1.7.2013 16:09 Güncelleme Tarihi: 1.7.2013 16:16

Oyuncu ’a yapan Dr. Akınoğlu konuştu: 'Henüz cinsel organ için cerrahi müdahalede bulunmadık. Kök hücre tedavisi ile sahibi olabileceğini düşünüyoruz.'

Oyunucu , operasyonla cinsiyet değiştirmesi uzun süre tartışıldı. En çok merak edilenlerden biri de Erkoçlar'ın sahibi olup olamayacağıydı. ve sonrasına ilişkin soruları Erkoçlar'ın doktoru Op. Dr. Hanife Akınoğlu cevapladı.

FBM Estetik Dergisi'ne konuşan Akınoğlu, Erkoçlar'ın göğüslerini aldıklarını ancak cinsel organı için cerrahi bir müdahalenin daha yapılmadığınıı söyledi.

Cinsel organ ameliyatı için dünyada farklı uygulamaların olduğunu belirten Akınoğlu, Türkiye'de uygulanan tekniklerde 'his durumu'nun zayıf kaldığını söyledi: "Cinsel organ operasyonu için Avrupa'daki hocalarla görüşüyorum ve yaparsam doku aktarımıyla değil, o bölgedeki dokuları kullanarak yapmayı planlıyorum. Cinsel bölgenin dokuları kullanılırsa, hissetme olasılığı daha yüksek.

EREKSİYON SORUNU

Eğer bölgenin dokuları kullanılırsa tatmin olduklarını söylüyorlarmış. Kol ve bacaktan alınan parçayla yapılan operasyonlarda tatmin olma ihtimalinin çok daha düşük olduğunu düşünüyorum. Çocuk yapma konusuna baktığımızda, bu konuda dünyada kök hücreden kaynaklı bir çözüm bulunacak gibi geliyor bana. Ereksiyon kısmına gelince, kol ve bacaktan aldığımız dokularda içine bir miktar kemik koymak zorunda olduğumuz için sanki sürekli bir ereksiyon durumu varmış gibi bir şey oluyor. Normal bir erkekteki gibi sadece cinsellik esnasında ereksiyon olmasını beklemek hayali bir beklenti olur."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Rüzgar Erkoçlar çocuk sahibi olabilecek mi?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN