Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sinan Özedincik haftanın magazin bombalarını patlattı

Magazin dünyasının usta kalemi Sinan Özedincik, geçtiğimiz haftaya damga vuran olayları Sabah.com.tr'ye değerlendirdi. İşte ünlüler dünyasından son dedikodular, perde arkasında yatan olaylar...

Giriş Tarihi: 5.7.2013 23:52
FULYA UGAN / Sabah.com.tr

SEREN EVLENECEK ADAM BULAMAYACAK
Aşktan yana yüzü bir türlü gülmeyen Seren Serengil'in son ilişkisi de sona erdi. Yaklaşık 2 yıldır işadamı Oğuz Aşıcı ile birlikte olan Serengil'in bir süredir neden sürekli tek başına gezdiği ortaya çıktı. Sevgilisinin nedensiz kıskançlıklarından bıkan ünlü şarkıcı, önceki hafta Aşıcı'dan ayrıldı.

Sevgilisinin işi nedeniyle Dubai'ye bile giden Serengil için tek neden kıskançlık mı sizce? Ufukta barışma var mı?

Seren Serengil'in klasik hikayesi bu. Neredeyse 40'ına geldi ama bir türlü tutturamadı bu ilişki olayını. Oğuz'dan dolayı ayrıldığını düşünmüyorum. Bence sorun Seren'de. Seren her beraber olduğu erkekle evleniyorum, evleneceğim, çocuk doğuruyorum diyor. Artık magazin basını olarak bizim de bunlara kanmamamız gerektiğini düşünüyorum. Çünkü çok acele ediyor. Hiçbir erkek arkadaşıyla sevgili moduna girmedi. Direk evlilik moduna giriyor. Ya erkekler bunun için kaçıyorlar ya da Seren gerçekten evlenmek istemiyor ama ilişkisini de bu şekilde yaşatmak istiyor. Dubai'deki müthiş aşk fotoğrafları, lüks, ihtişam, ardından evlilik haberleri ve son olarak bir klasik ayrılık haberi. Kimse böyle olsun istemez ama ben hatanın Seren'de olduğunu düşünüyorum. Yakında etrafında erkek bulamayacak. Ya çok verici, erkekler onu kandırıyor -Seren aptal demek istemiyorum. Onu tanırım, çok akıllı kızdır- ya da erkeklere çok akıllı geliyor. Maddi gücü de yerinde olduğu için bir yerde kopukluk oluyor demek ki. Erkek seçmeyi mi bilemiyor acaba diye de düşünüyorum. İlişkilerinin sonucu hep hüsran, üzgünlük ve kavgayla mı biter? Seren'in hiçbir ilişkisi normal bitmiyor. Kimseyle de "Biz birbirimizi tanıyamamışız, anlaşamıyoruz, birbirimize göre değilmişiz" diye ayrılmadı. Seren'in tarihinde böyle bir şey yok. Artık klasik magazin kafasından çıkması gerekiyor. Hala eski assolistlik günlerindeymiş gibi yaşıyor. Belki de başka çevreden bir insanla birlikte olmalı diye düşünüyorum.
ARKADAŞINA GÖNDER
Sinan Özedincik haftanın magazin bombalarını patlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN