Hacı'dan acı veda

Ünlü işadamı 'nın 1.5 yıl aşk yaşadığı 'dan bir telefon mesajıyla ayrıldığı ortaya çıktı. Bu mesaj güzel mankenin psikolojisini alt üst etti.

Giriş Tarihi: 14.7.2013 10:55 Güncelleme Tarihi: 15.7.2013 11:02
Magazin dünyasının en çok konuşulan ilişkilerinden biri olan - aşkı tarih oldu ama çalkantıları bitmek bilmiyor. 1.5 yıllık aşkları sürekli magazin sayfalarını süsleyen Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı'nın ayrılıkları da gündem yaratacak cinsten.

HÜSRANLA BİTTİ

İlişkilerine ailesinin karşı çıktığı iddia edilen ünlü işadamı her şeye rağmen güzel mankenle büyük bir aşk yaşamıştı. Ancak iddialara göre bu büyük aşkın finali ise beklenmedik bir şekilde oldu. Özge Ulusoy'un yakın çevresinden edinilen bilgiye göre Hacı Sabancı sevgilisinden ayrılmak istediğini telefonla attığı bir mesajla bildirdi.

DERT YANDI...

"Bu aşk burada biter. Sana mutluluklar dilerim" mesajı attığı iddia edilen Sabancı'nın sevgilisiyle yüz yüze konuşmaması ise Ulusoy'u derinden yaraladı. O dönem psikolojisi bozulan güzel mankenin "Ben bunu haketmedim. En azından gözlerimin içine bakarak ayrılmak istediğini söyleyebilirdi" diyerek arkadaşlarına dert yandığı öğrenildi.

* Özge Ulusoy, Hacı Sabancı'dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra işadamı Hakan Baş'la yeni bir aşka yelken açtı. Yaz aylarını sevgilisiyle tatil yaparak geçiren güzel manken, Hacı defterini kapattı.

(Aydın HAMZA/Saklambaç)

ÖZGE ULUSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hacı'dan acı veda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN