Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Valizimi alıp çıktım'

ile 11 yıllık evliliğini önceki gün sessizce noktalayan , boşanmanın ardından ilk kez SABAH'a konuştu. 'Yalnız bir kadın olarak hayat çok zor olacak' dedi.

Giriş Tarihi: 14.7.2013 13:43 Güncelleme Tarihi: 15.7.2013 11:05
Onların evliliği bir peri masalı hikayesi gibiydi… Evliliğin mimarı ise oldu… Çift, Yeni Karamürsel mağazalarının ortaklarından Tan'ın planladığı ve kurguladığı bir oyun sayesinde tanıştı. Tan, sahibi olduğu YKM firmasının katolog çekimleri için uzun süredir ilgi duyduğu ile çalışılmasını istedi. Ajansı aracılığıyla Ebru Şallı ile anlaştı. Tan, iki gün süren katalog çekimleri boyunca bir an bile setten ayrılmadı. Çekimler sırasında Şallı ve Tan arasında başlayan yakınlık evliliği kadar uzandı. Swissotel'de basının alınmadığı düğün ile evlenen çift balayına ise Maldivler'e gtmişti.

SOSYETEYE GİRDİ

Ebru Şallı, Harun Tan'la evlendikten sonra kısa sürede sosyetik davetlerin aranılan isimleri arasına girmeyi başardı. Bütün davetlere birlikte katılıyorlardı. Hatta giyimlerdeki uyumlarıyla davetlerin en gözde çiftleri arasında yer alıyorlardı. İş dünyasının tanınan ailelerin arasına katılan ilk isimlerden olan Ebru Şallı, Harun Tan'ın önceki evliliğinden olan oğlu Can'a da müthiş sahip çıkmıştı ve annelik yapmıştı. Tan Ailesi'ne kendisini kolay kabul ettiren Şallı, evlenmeden önce ve evlendikten sonra da Harun Tan tarafından sürekli çiçek yağmuruna tutuluyordu. Şallı'nın bütün gittiği yerlere ondan önce Tan'ın aşk mesajları dolu çiçekleri ulaşıyordu. Evlilikleri adeta bir "peri masalı" kıvamında yürüdü.

DIŞARIDA OLMAK FLÖRT ETKİSİ YAPAR

Yıllarca Şallı her röportajında Harun Tan'ı çok sevdiğini anlatırken, geçen yıl bir röportajında ilk kez Şallı şöyle dedi; "11 yıl bir ilişkiyi aynı aşkla, tutkuyla sürdürebilmek için çok uzun bir zaman... Aşk, evlilik, çocuklar... Bunlar zamanla alışkanlık haline de gelebiliyor. Ama bunu eğlenceli, heyecanlı ve keyifli hale getirmek, o şekilde devam edebilmek çiftlerin kendi elinde. Şunu kabul etmek lazım: Çocuklar romantizmi yok eder, ama çok tatlılar ve iyi ki varlar. Bu durumu çiftler bir şekilde dengelemeli. İmkânlar dahilinde iki gün bir yere kaçar, öğlen yemeğine çıkarsınız. Dışarıda olmak, flört etkisi yaratabilir sonuçta". çifti önceki gün gizlice Gaziosmanpaşa 1. Aile Mahkemesi'nin kararı ile anlaşmalı olarak yollarını ayırdı. Çift, Gaziosmanpaşa 1. Aile Mahkemesi'ne başvurarak anlaşmalı olarak boşanmak istediklerini bildirdi. Birbirlerinden tazminat istemeyen çift, çocukların velayetlerini de eşit olarak paylaştı. Şallı ve Tan 2002'de evlenmiş aynı yıl Beren adlı bir erkek çocuğu dünyaya gelmişti. Şallı, Harun Tan'dan daha sonra da Pars adını verdiği bir erkek çocuk dünyaya getirdi.

EBRU EŞYALARINI TOPLAYIP AYRILDI

Boşanmanın ardından konuştuğumuz Ebru Şallı'nın sesi oldukça hüzünlü geliyordu. Üzgündü. Yeni evini tutmuştu ve oraya yerleşme telaşında kendisini yakaladık. "Harun'dan hiçbir şey, çöp dahi almadım" diyen Şallı, şöyle devam etti; "Nafaka dahi istemedim. Hatta bende kalan Pars için dahi nafaka istemedim. Anlaşmalı boşandık. Aramızda en ufak sorun yok. Hiçbir kavga gürültü olmadan sessiz sedasız ayrıldık. Çocuklar hep beraber büyüyecekler, Beren tenis yüzünden babasında kaldı. Yurtdışına gitmek zorunda oluyor, bir de hep baba ile spor yaptı bugüne kadar, düzen bozulmasın diye. Bir anlamda ceketimi alıp çıktım. Çok üzgünüm, bunu yaşamak kolay değil. Ama Harun'la her zaman konuşup, görüşeceğiz. Şimdi bir yalnız kadın olarak hayat benim için çok zor olacak bunu biliyorum.

EBRU ŞALLI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Valizimi alıp çıktım'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN