Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Öpüşme kaçışı

'in '' filminde 'le öpüşme sahnesi 'yu gerdi. Popçu, o sahnenin çekileceği gün çekimlerin yapıldığı Büyükada'yı terk etti.

Giriş Tarihi: 19.7.2013 10:30 Güncelleme Tarihi: 19.7.2013 11:02
'nun romantikliğinden sonra şimdi de kıskanç yanı ortaya çıktı. Ünlü popçu, sevgilisi 'in '' filminin çekimleri süresince kalacağı Büyükada'da güzel oyuncudan ayrı kalmamak için bir otelde oda tutmuştu. Sürekli sette bulunan ve ekibin 'enişte' diye seslendiği Kenan Doğulu; geçtiğimiz gün apar topar Büyükada'dan ayrıldı.

BEREN SAAT - KENAN DOĞULU ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

'OTURUP SENİ İZLEYEMEM'

O gün; Beren Saat, filmdeki rolü gereği 'le öpüşme sahnesi çekecekti. Bu sahneler çekilirken güzel oyuncuya; "Sette oturup seni izleyemem. Ben varken sen de rahat edemezsin" diyen Doğulu da işte bu yüzden Büyükada'yı terk etti. Ancak; sonradan buna pişman olan Kenan Doğulu, kısa süre sonra sevgilisinin gönlünü aldı. Bu arada bir süre Cunda'da tatil yapan Beren Saat ile Doğulu çiftinin; önümüzdeki günlerde 1 aylık tatil için ABD'ye gideceği ve ünlü popçunun Los Angeles'ta bulunan evinde kalacağı söyleniyor.

ZORLU BiR SINAV

2005 yılı Hint yapımı Black filminden uyarlanan 'Benim Dünyam' filminde Beren Saat; doğuştan kör, sağır ve dilsiz bir kızı canlandıracak. Saat; bu zorlu karakteri oynamak için uzun süre boyunca gözlem yaptı.

(Takvim)

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öpüşme kaçışı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN