'dan yeni iddia

Giriş Tarihi: 26.7.2013 17:04 Güncelleme Tarihi: 26.7.2013 17:44

21 yıllık eşi ’a (81) iddiasıyla davası açan , eşinin sadece 22 yaşındaki T.B. ile değil, başka kadınlarla da ilişki yaşadığını öne sürdü: "Kemal Bey resmen harem kurmuş, başka kadınlarla da ilişkisi varmış. Elimde bunları kanıtlayacak belgeler var."

Geçtiğimiz pazar günü Lemi Gülman'la evlenen spiker Ece Özbek, düğününden bir gün sonra kayınpederi 'a davası açan 'ın ayrılığı uzun süredir planladığını öne sürmüş, "Uzun zamandır malları üzerine geçiriyormuş. Bebek'te bulunan 50 milyon dolarlık yalıyı bile Kemal Bey'den almış" demişti. Özbek'in iddialarına Feryal Gülman'dan jet yanıt geldi.

YALI 2003'TEN BERİ BENİM

Hürrriyet'ten Gökhan Kimsesizcan'ın haberine göre; yalının 2003 yılından bu yana kendi üzerinde olduğunu söyleyen Gülman, "Beşiktaş Vergi Dairesi'ne her yıl milyonlarca lira vergi ödüyorum. Yıllardır vergi şampiyonları arasında ilk 100'de yer alıyorum" diye konuştu. Gülman Grup'un yönetim kurulunda olduğunu ve imza yetkisinin bulunduğunu belirten Gülman, "2002'de çıkan kanuna göre malların yarısına sahibim. Kemal Gülman ve çocukları para derdine düştükleri için şimdi böyle konuşuyorlar" dedi.

POLİSLE BASACAKTIM

Feryal Gülman, Kemal Gülman'la ilgili yeni iddialar da ortaya attı. Kemal Gülman'ın oğlu Lemi'nin düğününden bir gün önce 22 yaşındaki sevgilisi T.B. ile buluştuğunu öne süren Gülman, "Onları polisle basmak istedim, ancak avukatlarım 'Size böyle bir şey yakışmaz' dediği için vazgeçtim. Kemal Bey'in sadece T.B. ile değil, başka kadınlarla da ilişkisi varmış. Resmen harem kurmuş. Elimde bunları kanıtlayacak belgeler var" şeklinde konuştu.

YÜZÜM GÜLERKEN KAN KUSTUM

Geçtiğimiz ay Prens II. Albert'in davetlisi olarak Kemal Gülman'la birlikte Monako'ya giden Feryal Gülman, orada bulundukları süre boyunca eşinin sürekli yanından ayrılarak cep telefonuyla T.B. ile görüştüğünü iddia etti. Dalia Garih ve Hülya Biren'in de duruma şahit olduğunu öne süren Gülman, "Yüzüm gülerken kan kustum" dedi.

OĞLUNUN VELAYETİNİ İSTİYOR

Mahkemeye başvurarak boşanma ve mal tasfiyesi konulu iki ayrı dava açan Gülman, Amerika'da okuyan ve bugün Türkiye'ye dönecek olan oğulları Aslan Kemal'in velayetinin de kendisine verilmesini istediğini söyledi.

İLAÇLARINI OTELİNE GÖNDERDİM

Feryal Gülman, evden uzaklaştırma kararı aldırdığı Kemal Gülman'ın kullandığı ilaçları oteline gönderdiğini söyledi: "Bir valiz hazırlayıp eşyalarını ve ilaçlarını sevgilileriyle sık sık buluştuğu Maslak'taki Sheraton Otel'e gönderdim."

Feryal Gülman'ın avukatı Gökmen Başpınar açıklama yollayarak söz konusu yalının sahibi olan Bebek Turizm Yatırım ve İşletmeciliği A.Ş. olduğunu, hissedarlarının ise Feryal Gülman ve oğlu Aslan Gülman olduğunu belirterek "Feryal Hanım'ın oğluyla beraber %100 hissedarı olduğu bir şirkete ait malı nasıl kaçırabileceğine ilişkin bizim bir fikrimiz bulunmamaktadır. Bu haberler tamamen Feryal Hanımı karalamak, devam eden dava sürecinde Sayın Mahkemeleri baskı altına almak amacıyla yapılan manipülatif haberlerdir. Ortada 81 yaşındaki Kemal Beyin zinası nedeniyle açılmış bir boşanma davası varken konu saptırılmak istenmektedir. Ayrıca Feryal Hanım'a atılan iftiralara ilişkin yasal süreç de başlatılacaktır." dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Feryal Gülman'dan yeni iddia
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN