Süperstar Azerbaycan'da paylaşılamadı!

Giriş Tarihi: 27.7.2013

Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de dolaşmaya çıkan Ajda Pekkan; hem Azeri hayranlarının, hem de ülkenin ünlü isimlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı

Süperstar Ajda Pekkan, Azeri milletvekili Ganire Paşayeva'nın başkanlığını yaptığı Uluslararası Avrasya Enstitüsü'nün gecesine katılmak üzere gittiği Azerbaycan'ı salladı! Bakü'de yoğun ilgiyle karşılanan Süperstar, burada bir basın toplantısı da düzenledi. Toplantının kamera arkasında yaşanan ilginç olaylar, geçtiğimiz günlerde Azeri kanallarında yayınlandı. Birçok ünlü Azeri şarkıcı, Süperstar'ı görebilmek için organizasyonun düzenlendiği mekana akın etti. Eyüp Yakubov, Birillant Dadaşova ve Zülfiye Hanbabayeva gibi ünlü isimler, Pekkan'a övgüler yağdırdı. Eyüp Yakubov ve Birillant Dadaşova, ünlü sanatçıyı daha önce tanıdıklarını belirtti. Yakubova, "Yıllar önce Ajda Pekkan ile tanışmıştım. Hatta düet yapacaktık. Daha sonra kendisinden haber çıkmadı" dedi. Pekkan da bu iltifatların ardından, Azeri şarkıcının tüm şarkılarını bildiğini söyledi. Dadaşova ise 'Kimler Geldi Kimler Geçti' şarkısını Ajda Pekkan'a uyarlayarak okudu.

PEŞİNE TAKILDILAR
Pekkan, daha sonra günlük kıyafetlerini giyip Bakü sokaklarında dolaştı. Süperstar'ı gören Azeri hayranları, ünlü sanatçının peşine takılarak onunla birlikte dolaştı. Pekkan, hayranlarıyla sohbet edip bol bol fotoğraf çektirdi. Caddeden geçenler, ünlü sanatçıyı görebilmek için araçlarını durdurup trafiğin aksamasına sebep oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Süperstar Azerbaycan'da paylaşılamadı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN