Akılalmaz tesadüf

ile , peşpeşe eşlerinden ayrıldı. İki boşanma kararının nedeni ise aynı adamdı! İddiaya göre ünlü bir işadamı önce Gülman'la, sonra da Şallı ile aşk yaşadı.

Giriş Tarihi: 30.7.2013 10:42 Güncelleme Tarihi: 30.7.2013 12:20

Sosyete dünyası, akılalmaz bir tesadüfle çalkalanıyor... Dedikodunun bir kahramanı eşi Kemal Gülman'a açtığı 200 milyon liralık boşanma davasıyla gündem olan ... Diğeri ise Harun Tan'la evliliğini sessiz sedasız bitiren ...

Aynı döneme denk gelen bu boşanmaların ortak bir yanı daha ortaya çıktı. Her iki güzelin de evliyken aynı işadamıyla aşk yaşadığı söylentileri duyanları hayretler içinde bıraktı... Herkesi şaşkınlığa uğratan aşk trafiği ise iddiaya göre şöyle yaşandı. Her şey; bundan 9 ay önce başladı. Zenginliği ve sempatisiyle çevresinde çok sevilen ünlü bir işadamı, davetlerde karşılaştığı Feryal Gülman ile samimiyeti ilerletti.

LONDRA'DA TATİL

Kendi evliliğinde de sorunlar yaşayan karizmatik işadamı Gülman'a gönlünü kaptırdı. İkili gözlerden uzak olmak için Londra'da tatil yaptı. Gizli ilişki de her şey rayındaydı. Ancak Fülman ile sevgilisi tatil için ikinci kez gittikleri Londra'da fena kapıştı. Ve İstanbul'a dönüşte işadamı ile Gülman yollarını ayırdı. Feryal Gülman'ın eşi Kemal Gülman da; bu ilişkiden bihaber aylarını geçirdi... Feryal Hanım'ın, şimdi ise 81 yaşındaki eşini ihanetle suçlaması sosyetede "Etme bulma dünyası' olarak yorumlandı. Feryal Gülman ile işadamının beraberliğinin bitişinden birkaç ay sonra ise "Yok böyle tesadüf" dedirten bir ilişki başladı...

SPOR SALONUNDA

Karizmatik işadamı, Gülman gibi boşanma davasıyla son döneme damgasını vuran Ebru Şallı ile yakınlık kurdu. İşadamı ile Şallı'nın tanışma adresi ise sosyete dünyasının uğrak yeri olan bir spor salonuydu. Kısa sürede tanışıp arkadaş olan Şallı ile işadamı, dedikodulara göre aşk yaşamaya başladı. Yaklaşık 6 aydır devam eden bu yasak aşk; en sonunda Ebru Şallı'nın eşi Harun Tan'ın kulağına gitti. Ve Şallı ile Tan, tek celsede boşandı. Ebru Şallı da yine iddialara göre; "Harun, tazminat istersem bana çocuklarımı göstermez" düşüncesiyle işadamı eşinden hiçbir maddi talepte bulunmadı. Feryal Gülman ve Ebru Şallı'nın evliliklerinin bitişinde 'başrolde' yer alan karizmatik işadamı da kendi aile hayatında bir süredir sıkıntılı günler yaşıyor...

49 yaşındaki Feryal Gülman, 81 yaşındaki eşi Kemal Gülman'a hem boşanma hem de 200 milyon TL'lik tazminat davası açtı. Gerekçesi ise eşinin kendisini 22 yaşındaki bir kızla aldatmasıydı. Ancak ihanet iddiası bu kez Feryal Gülman'ın tarafına geçti.

Adı Ebru Şallı ve Feryal Gülman ile aşk dedikodusuna karışan işadamının, 50'li yaşlarda olduğu belirtildi. Şimdi herkes bu karizmatik çapkını merak ediyor.

Ebru Şallı'nın şok bir şekilde ayrıldığı 11 yıllık eşi Harun Tan, suskunluğunu bozdu. Tan, "Kickboks'a başladım. Dövülecek çok kişi var" dedi.

Kaynak: Takvim

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akılalmaz tesadüf
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN