Ramazan'da en çok atv izlendi

Giriş Tarihi: 30.7.2013

atv'de yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster?', 'Kapanmadan Kazan', 'Nihat Hatipoğlu İle İftar' ve 'Doksanlar'; Ramazan ayının ilk 20 gününde hem AB, hem de Tüm Kişiler'de 17 kez reyting listesinin zirvesine oturdu

atv, Ramazan ayına da damgasını vurdu. atv'de yayınlanan dört yapım; 'Kim Milyoner Olmak İster?', 'Kapanmadan Kazan', 'Nihat Hatipoğlu İle İftar' ve 'Doksanlar', Ramazan ayının ilk 20 gününde, 17 kez birinci oldu. Bu dört yapım, en çok izlenen programlar arasında yer aldı.
'Kim Milyoner Olmak İster?' adlı yarışmanın, 1, 2 ve 13 Temmuz'da yayınlanan bölümleri; hem AB'de, hem de Tüm Kişiler'de birinci oldu. Program; 15 ve 22 Temmuz'da da, AB'de ilk 100 program arasında zirveye oturdu.

YENİ DİZİYLE ZİRVEDE

atv'nin yeni dizisi 'Doksanlar' ise 3, 10 ve 17 Temmuz'da, hem Tüm Kişiler, hem AB'de birinci sıraya yerleşti. 24 Temmuz'da ise AB'de birinci oldu.
'Kapanmadan Kazan' adlı yeni yarışma programı da 5 Temmuz'da Tüm Kişiler'de, 12 Temmuz'da AB'de zirvedeki yerini aldı.
Ramazan ayında en çok birinciliği alan program ise 'Nihat Hatipoğlu ile İftar' oldu. Programın 11, 14 ve 18 Temmuz'da yayınlanan bölümleri; Tüm Kişiler'de birinci sıraya yerleşti. 'Nihat Hatipoğlu ile İftar'; 19 Temmuz'da AB'de, 20 Temmuz'da hem Tüm Kişiler, hem de AB'de, 25 Temmuz'da ise Tüm Kişiler'de en çok izlenen yapım oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ramazan'da en çok atv izlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN