Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ve ailesi Ebru'ya tüm kapıları kapattı

Feryal Gülman ve ile aşk yaşayan işadamı, ortalığı karıştırdı. ve ailesi ise Ebru'ya tüm kapıları kapattı.

Giriş Tarihi: 31.7.2013 12:28 Güncelleme Tarihi: 31.7.2013 15:34
Eşine 200 milyon TL'lik boşanma davası açan Feryal Gülman ile 11 yıllık kocasından ayrılan 'nın "ortak aşkı" ortalığı karıştırdı. Magazin dünyası, önce Gülman sonra da Şallı ile aşk yaşayan ünlü işadamının peşine düştü.

'BU EVE GİREMEZ...'

Vatandaş "Sosyetik Kazanova'yı" merak ederken Şallı eski dünürleri tarafından "istenmeyen gelin" ilan edildi. Zira ünlü manken, "Harun'la ayrıldık ama çocuklarımız için hala görüşüyoruz. Bodrum'daki evimizde de tatil yapacağız" demişti. Ancak, iddialar Şallı'yı yalanladı. , büyük oğlu Can ile birlikte Bodrum'daki yazlıklarına gitti. Ama Şallı ortalıklarda yoktu. Zira Tan Ailesi eski gelinlerini yanlarında görmek istemedi. Hatta ailenin "Ebru bir daha bu kapıdan girememez" dediği belirtildi. İddiaya göre Harun Tan, eski eşinin yasak aşkını öğrenmişti. Önceki gün de Bodrum'da gazetecilere "Kick boks öğreniyorum. Dövülecek çok kişi var" demişti.

SADECE 'YAKINI' BİLİYORDU

49 yaşındaki Feryal Gülman, 81 yaşındaki eşi Kemal Gülman'a hem boşanma hem de 200 milyon TL'lik tazminat davası açtı. Gerekçesi ise eşinin kendisini 22 yaşındaki bir kızla aldatmasıydı. Ancak ihanet iddiası bu kez Feryal Gülman'ın tarafına geçti. İddiaya göre Gülman ile gölge işadamı, davetlerde tanıştı. Sonra da yakınlaştı. İkili aşklarını gözlerden uzak yaşamak için sık sık Londra'ya tatile gitti. Ama bu tatillerden birinde kavga eden çift, İstanbul'a dönünce ayrıldı. Başka bir iddia da bu aşkın sadece Gülman'ın çok yakınındaki bir isim tarafından bilindiği yönündeydi. İddiaya göre Gülman, işadamı sevgilisiyle birlikte Londra'ya giderken yanında bu yakınını da götürüyordu. Böyle hiçbir şüpheye mahal vermiyordu.

Kaynak: Takvim

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Harun Tan ve ailesi Ebru'ya tüm kapıları kapattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN