Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hollywood yıldızlarının pratik güzellik sırları

Giriş Tarihi: 31.7.2013

Araştırmalar, kadınların yüzde 72'sinin güzel görünmek uğruna kendilerine zarar verdiğini kanıtlıyor. Cosmopolitan dergisi; ünlülerin kusurlarını nasıl gizlediğini sayfalarına taşıdı

RIHANNA

KAKÜL İLE GİZLEDİ
Saçlarında yaptığı değişikliklerle dikkat çeken ünlü şarkıcı, maşayla yaptığı şekillendirme işlemi sırasında alnını yakmış. Ünlü şarkıcı karşılaştığı bu soruna ilginç bir çözümle çare bulmuş.
Terapi Planı: Rihanna alnında yanık sonrasında oluşan lekeyi gizlemek için kakül kestirmek zorunda kalmış. Saç stili hoşuna gidince de bir süre kullanmış.

VICTORIA BECKHAM

AYAK ÇIKINTISINA BABETLİ ÇÖZÜM
Victoria
Beckham WWD'de yayınlanan ve ayak başparmağındaki çıkıntıyı gösteren fotoğrafı görünce üzülmüş. Beckham, bu nedenle ameliyat olmayı düşünse de; acı verici yöntem olduğunu duyunca vazgeçmiş.
Terapi Planı: Victoria Beckham, bantlı ayakkabılar yerine; kapalı ayakkabılar ve babetleri tercih etmeye başlamış.

LADY GAGA

KOPAN SAÇLARINI PERUKLA KAPATIYOR
Lady Gaga; saçlarını platin rengine boyuyor. Fakat saçların açılması için kullanılan peroksit yüzünden saçları tutam tutam dökülmeye başlamış.
Terapi Planı: Saçlarını kestiren Gaga, peruk kullanmaya başlamış. Peruk taktığında yadırganmayacak başka bir Hollywood ünlüsü tanıyor musunuz?

ADELE

ÜÇ-DÖRT KAT KORSE GİYİYOR
Adele'in geçen yıl Grammy ödülleri sırasında giydiği korsenin içinde canı öyle yanmış ki; o anları hâlâ acıyla hatırladığını söylüyor.
Terapi Planı: Adele fazla kilo sorununu elbisesinin altına üç, dört çift Spanx marka korse giyerek çözmüş. "Şarkı söyleyeceğim zaman iki katını çıkarıyorum" diyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hollywood yıldızlarının pratik güzellik sırları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN