Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Servetini eşinin üzerine geçirdi

Gülman çiftinin, 'sır perdesini' yakın dostu araladı: Kemal cimridir. İlk iki eşinden büyük darbe yedi. Çocuklarına servet bırakmamak için mallarını eşinin üzerine geçirdi. Ayrılığı hesap etmedi.

Giriş Tarihi: 1.8.2013 12:12 Güncelleme Tarihi: 1.8.2013 12:21

Cemiyet hayatı, Kemal- çiftinin ayrılığı ve sonrasında gelişen olaylarla şok üstüne şok yaşadı. Son bombayı ise Gülman çiftine çok yakın olan bir "dost" patlattı. Aile dostu, Gülman'ın (81) daha önceki 2 evliliğinden olan 4 çocuğuna servet bırakmamak için mallarının yarısını çok güvendiği eşinin üzerine geçirdiğini ancak "ayrılığı" hiç hesap etmediğini iddia etti.

Filmleri aratmayan ihanet süreci, Kemal Bey'in gönlünü 22'lik genç kıza kaptırmasıyla start aldı. İhaneti öğrenen 21 yıllık eşi Feryal Gülman, 200 milyon liralık boşanma davası açtı. İhanetle sarsılan Feryal Hanım'ın da eşini tanınmış bir işadamıyla aldattığı öne sürüldü.

'FERYAL'DEN ŞÜPHELENDİ'

Gözler ise Gülman çiftine çok yakın bir dosta çevrildi. O isim, çiftin 21 yıllık bilinmeyenlerini TAKVİM'e anlattı: " taş ticaretinden, factoringe kadar çok kazançlı işler yaptı. Çok cimridir. Hayatında 1 lira bahşiş vermedi. İlk iki karısı kendisini aldattı. Bu nedenle 4 çocuğuna servet bırakmak istemedi. Bebek'teki köşkü ve Ulus'taki çok sayıda daireyi şirket adına aldı. Hisselerini Feryal Hanım'ın üzerine yaptı. Birçok şirketinde de eşini ortak gösterdi. Bu nedenle mal varlığının yarısı eşinin üzerine geçti. Son dönemde Feryal'den şüphelendi. Benden dedektif bulmamı istedi. 'Dile düşersin' deyince vazgeçti."

21 YILIN KAZANANI FERYAL

İlk 2 eşi tarafından aldatılan ve bunu çok acımasız bir şekilde öğrenen Kemal, Feryal'e çok güvendi. Piyasadan yıllar içinde topladığı paraları şimdi Feryal'in cebini doldurdu.

SOSYETENİN EN GÖZDE DULU

Feryal Gülman ile yaşadığı yasak aşkın ardından yine boşanma kararı alan Ebru Şallı ile birlikte olduğu öne sürülen işadamıyla ilgili önemli bilgilere ulaşıldı. Sosyetenin en gözde dullarından biri olan işadamı, sosyal sorumluluk projelerine destek veriyor ve sık sık yurt dışına çıkıyor.

Kaynak: MEVLÜT YÜKSEL / TAKVİM

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Servetini eşinin üzerine geçirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN