Evvel Zaman Olur Ki...

Giriş Tarihi: 4.8.2013
Bundan 10 yıl öncesini ele aldığımız magazin dünyasındaki yolculuğumuzda üçüncü haftamızdayız. İlginç fotoğraf kareleri ve bu fotoğrafları açıklayan yazılardan yola çıkarak yaptığımız 'Nostalji' seyahatimizde bu hafta da; sizler için bir şeyler karalamaya çalıştım... Bu haftanın konukları ise; Gülben Ergen, Ali Ağaoğlu, Sinem Kobal, Okan Bayülgen, Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı... Ünlülerin değişimlerinden hobilerine, aldıkları kararların tutarlığından tebessümlerine kadar her türlü detay, keyifli bir pazar molası vermenize yardımcı olacak. İşte ünlülerimizin nostaljik halleri...

AYNI ALİ AĞAOĞLU AYNI TEBESSÜM
Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu'nun 10 yıl önce Uludağ'da çekilen fotoğrafına baktığımda; akıp giden zamana rağmen yüzündeki gülümsemenin ve yüz yapısının hiç değişmemesi dikkatimi çekiyor. Kısa süre önce beşinci kez baba olan Ali Ağaoğlu'nun, geçmişte de giyimine özen gösterdiği gözden kaçmıyor. İki fotoğraf arasında fiziksel olarak çok büyük bir fark yok; sadece Ağaoğlu'nun, giysilerinin değiştiğini söylemek mümkün...

BENZER SARILMA POZU
Yıllardır abla-kardeş gibi olan Gülben Ergen ve Şehrazat'ın, bundan 10 yıl önce birbirlerine sarılarak çektirdiği fotoğrafı görünce; hafızamda başka bir fotoğraf canlanıverdi. Bir dönem küs olan iki dost; barıştıkları zaman 10 yıl önceki aynı sarılma pozunu vermişti. Yıllar sonra bu pozu da aynı samimiyetle verdiklerini görünce, aralarındaki bağı anladım.

SEVGİLİ OLMAKTAN ANE-BABA ADAYI OLMAYA
Podyumlarda başlayan arkadaşlıklarını önce ilişki, arkasından da evlilik ile taçlandıran Sedef Avcı ile Kıvanç Kasabalı çiftinin 10 yıl önceki fotoğraflarında; sadece gençlik ön planda... Şu sıralar çocuk bekleyen Sedef Avcı'nın yaşadığı fiziksel değişim de göze çarpıyor. Çift, hâlâ uyumlu birliktelikleriyle takdir topluyor.

UFACIK TEFECİKmiş
Daha çocuk sayılacak yaşta 'Dadı' adlı diziyle hayatımıza giren oyuncu Sinem Kobal'ın, 10 yıl önceki fotoğrafına baktığımda; ne kadar çok değiştiğini görüyorum. 2003 yılındaki Sinem Kobal; tabir-i caizse ufacık tefecikmiş. Kobal'ın yaşadığı bu değişimi; bu iki fotoğrafla kanıtlamak istedim.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Evvel Zaman Olur Ki...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN