'e ateşli teklif

Giriş Tarihi: 4.8.2013 12:25 Güncelleme Tarihi: 4.8.2013 12:31

, hayatının en ateşli teklifini aldı. , Bodrum'daki bir mekana 'Benimle evlenir misin?' yazdırdı; jest 25 bin liraya mal oldu.

Güzel oyuncu , önceki akşam hayatının en özel ve unutulmaz anlarından birini yaşadı. Beşerler, sevgilisi 'le birkaç günlük tatil ve yaş gününü kutlamak için Bodrum'a gitti. Güzel oyuncu, önceki akşam her şeyden habersiz sevgilisiyle Bitez'deki Beyaz Beach'in yolunu tuttu.

HER ŞEYDEN HABERSİZDİ

Mekana Emir İçgören'in lüks teknesiyle giden Zeynep Beşerler, tam iskeleye yanaşmak üzereyken karşısında alevlerle yazılmış "Benimle evlenir misin?" yazısını gördü. Bir an ne olduğunu anlayamayan Beşerler, bu unutulmaz teklifin kendisine yapıldığını anlayınca gözyaşlarına boğuldu.

GİZEMLİ DÜĞÜN TARİHİ

Gözyaşları içerisinde Emir İçgören'e "Evet" diyen Beşerler, sevincini sadece en yakınlarıyla paylaştı. Düğün tarihi için "Siz bu haberi yapana kadar evlenmiş oluruz'" diyerek şaşırtıcı konuşan Emir İçgören'e bu teklif yaklaşık 25 bin liraya mal oldu. İçgören; mekanı kapatmak için 20 bin, yazı için de 5 bin lira harcadı.

ROMANTİK DAMAT

Sosyetik İçgören'in güzel sevgilisine yaptığı unutulmaz jest, çiftin tüm yakın çevresinin dilinde. Emir İçgören'in adı, şimdiden 'Romantik damat'a çıktı.

Kaynak: HALİL ÇİLİNGİR / TAKVİM

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zeynep Beşerler'e ateşli teklif
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN