Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2 yaşındaki kızına tuttu

, kızı için hiç bir masraftan kaçınmıyor. Evlerini için yeniden dekore ettirip kamera sistemi kurduran Gündeş, 2 yaşındaki kızına şimdi de tuttu.

Giriş Tarihi: 5.8.2013 14:16 Güncelleme Tarihi: 5.8.2013 14:41

Azerbaycanlı işadamı Reza Zarrab ile evliliğinden , isminde bir kız çocuğu olan , kendisini kızına adadı. 2 yaşına girecek olan Alara'yı gözünden sakınan şarkıcı, Kanlıca'daki evini kızı için yeniden dekore ettirmişti. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte soluğu Bodrum'da alan Gündeş, kızından ayrı kalmaya dayanamadığı için bütün evlerinin güvenlik sistemini de yeniletti.

İş yoğunluğundan dolayı evde bulanamadığı zamanlarda Bodrum'da bakıcısıyla kalan Alara'yı cep telefonundan takip eden şarkıcı, kızının geleceğini de şimdiden düşünmeye başladı.

UZMANLAR DOĞRU BULMADI

Kendisi ilkokul mezunu olan Ebru Gündeş'in en büyük hayali ise kızının iyi bir eğitim görmesi. Şarkıcı, konuşmaya başlayan Alara'ya vakit kaybetmeden bir tuttu. Gündeş, kızının okul çağına gelene kadar İngilizceyi tamamen öğrenip daha sonra da Fransızca ve İtalyanca öğrenmesini istiyor.

Annelikte oldukça titiz olan Gündeş'in bu davranışını doğru bulmayan uzmanlar ise çocukların 3 yaşından sonra anadilden başka bir dil öğrenmesinin daha uygun olduğunu söyledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
2 yaşındaki kızına İngilizce öğretmeni tuttu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN