Kemal- çiftine darbesi

larıyla gündeme gelen sosyetik çiftin, mal kaçırma iddia üzerine harekete geçti.

Giriş Tarihi: 12.8.2013 10:18 Güncelleme Tarihi: 12.8.2013 17:47

Sosyetenin ve iş dünyasının tanınmış ismi Kemal ve Feryal çiftinin, ihanet ve haberleri kamuyounu meşgul etmeye devam ediyor. Emlak, inşaat, turizm, değerli taş ticareti ve factoring işleri ile kısa sürede zengin olan (81), "ihanet, zina" sonucu boşanma davasıyla gündeme gelmişti. Günlerce gazetelere konu olan çifti zor günler bekliyor.

Yapılan araştırmalara göre, hakkında birkaç kez dolandırıcılık davası açılan ve boşanma aşamasında alacaklılardan mal kaçırmaya hazırlandıkları öne sürülen Kemal ve çifti, kıskacına alındı.

MASAK SORUŞTURMA YAPIYOR

Kemal ve Feryal Gülman çiftinin şirketlerinin bulunduğu başta İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı olmak üzere, çeşitli illerdeki vergi dairelerinin harekete geçtiği öğrenildi. Alınan bilgilere göre, kısa adı MASAK olan Mali Suçları Araştırma Kurulu yetkililerinin de Gülman çiftinin 1.5 milyar doları bulan serveti ile ilgili soruşturma yapacağı ifade edildi.

CANNES'DA ACİL TOPLANTI

Gülman çiftinin çok yakın aile dostu yaptığı yeni açıklamada, çiftin Fransa'nın Cannes şehrinde olduğunu söyledi. Çiftin yazlık evlerinde bir araya gelerek, yeni gelişmeler üzerine Maliye ve MASAK'ın yapacağı operasyonlar hakkında durum değerlendirmesinde bulundukları öğrenildi.

FİLM GİBİ BOŞANMA

Sosyetenin ünlü isimlerinin boşanmasında Kemal Gülman'a ait 1.5 milyar dolarlık servetin 4'te 3'ünün, Feryal Gülman'a kalacağı iddia edilmişti. Daha sonra ise bu boşanmanın tamamen planlı olduğu ve Kemal Gülman'ın eski evliliklerinden olan 4 çocuğunu servetinden mahrum bırakmak için eşiyle beraber 'paravan bir boşanma' oyunu oynadığı da iddia edilmişti.

ALDATAN ALDATANA

Sosyetenin ünlü isimlerinden 49 yaşındaki Feryal Gülman, 21 yıllık eşi 81 yaşındaki Kemal Gülman'a, aldatma nedeniyle boşanma davası açmıştı. Öte yandan Feryal Gülman'ın da ünlü bir işadamıyla kocasını aldattığı iddia edilmişti.

KEMAL GÜLMAN - FERYAL GÜLMAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Kaynak: MEVLÜT YÜKSEL / TAKVİM

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kemal-Feryal Gülman çiftine maliye darbesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN