'Çerkes'in melodramı...

Giriş Tarihi: 18.8.2013
Ayna grubunun solisti Erhan Güleryüz, sinemaya el attı. Evet, yanlış duymadınız! Dokuz aydır üzerinde çalıştığı 'Çerkes' isimli projesi için gün sayan Güleryüz, oldukça iddalı bir melodram ile sinemaya adım atıyor. Uzun zamandır bu proje için çalışan Güleryüz, filmi için Kültür Bakanlığı'ndan 250 bin lira maddi destek bile almış. 'Çerkes'te, ölümcül bir hastalıkla mücadele eden bir müzisyenin hayatını anlatacak olan Güleryüz, filminin duygusal yönünün ağır basacağını söylüyor.

GÖZLÜK SORUNU
'Çerkes'in yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlenecek olan Erhan Güleryüz'ün kendi filminde rol alıp almayacağı ise henüz belli değil. Bunun sebebi ise; Erhan Güleryüz'ün, "Yalan dünyadan sakınmak için takıyorum" dediği güneş gözlüklerini çıkarmak istememesi... Erhan Güleryüz'ün üzerinde çok titizlendiği sinema filminin başrol oyuncusu ise Tuğçe Kazaz... Bildiğiniz gibi; Tuğçe Kazaz ve Erhan Güleryüz, geçtiğimiz hafta Taksim'de bir mekan çıkışı görüntülenmiş ve bu fotoğraflar magazin basınında yeni başlayan bir aşk olarak yorumlanmıştı. Halbuki gerçek oldukça farklıymış. Güleryüz ile Kazaz, çekim yapacakları mekanları belirlemek için bir araya gelmiş. Bu önemli bilginin de altını çizdikten sonra, filmin 2014 yılının ilk çeyreğinde izleyici ile buluşacağını da söylemeden geçmeyelim.

Günün Repliği: "Bir tarladaki mor renkli çiçeklerin yanından geçip de onları farketmemek Tanrı'yı sinirlendirir." -'The Color Purple' (1985)

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Çerkes'in melodramı...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN