O eski halinden eser yok şimdi...

Giriş Tarihi: 18.8.2013
Hamilelik ve annelik, sosyetik güzel Kim Kardashian'ı çok değiştirdi. 1980 doğumlu Kardashian, rap şarkıcısı Kanye West ile ilişki yaşamaya başladıktan sonra kendisini baştan ayağa değiştirmeye başladı. Kardashian'ın doğumdan sonra çekilen ilk fotoğrafları da bu değişimin bir ispatı gibi...

SEKSİ GÖRÜNMEK ZORUNDA DEĞİL

West'ten önce, saçını ve makyajını yaptırmadan evden çıkmayan ve giydiği her kıyafeti özel stilistiyle birlikte seçen Kardashian, geçtiğimiz günlerde çekilen fotoğrafında her zamankinden daha salaş görünüyordu. Saçını yaptırmadığı ve makyajsız olduğu görülen sosyetik güzel; her zamanki topuklu ayakkabıları ve seksi giysileri yerine de daha spor bir kıyafet giymişti. Kardashian'a yakın kaynaklar People dergisine şöyle konuştu: "Kim, Kanye'den sonra çok değişti. Artık o eski, ön planda olmak ve dikkat çekmek isteyen kız değil. Kendisini ispat etmiş, iş hayatında başarılı ve çok ünlü bir isimle evlilik planları yapan bir kadın. Artık kendisini göstermek ve konuşulmak için seksi ve gösterişli olmak zorunda değil. Bundan sonra hayatını daha farklı yaşayacak."

AİLEDEN UZAKLAŞTI
Kardashian'ın hayatındaki en büyük değişimlerden biri, annesi Kris Jenner'dan uzaklaşması. West, nişanlısının aile işlerinde eskisi gibi ön planda olmasını istemiyor. Jenner, bu duruma sinirlense de kızını yumuşak bir şekilde kendine çekmeye çalışıyor.

GİYSİLERİNE KARIŞIYOR
Kim Kardashian'daki bu değişimin nedenlerinden biri de; Kanye West'in nişanlısının eskisi gibi seksi görünmesini istememesi. West, daha önce ismi birçok ünlü isimle anılan Kardashian'ın, çok fazla ortalarda görünmeyip geçmişini tamamen unutturmasını istiyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
O eski halinden eser yok şimdi...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN