Ceyda aşkı işinden etti

veto yedi! Ünlü oyuncunun ’la ilişkisi, sevgilisinin ailesini kızdırdı. Baba ; 30 yıl önce kurduğu ve üzerine titrediği şirketi ’ı emanet ettiği oğlu Buğra’yı bu aşk yüzünden işten çıkardı. Geçen yıl aile şirketlerine icra kurulu başkanı olarak atanan Buğra’nın şirketle ilişiği kesildi. Artık ailede kimse onunla görüşmüyor.

Giriş Tarihi: 20.8.2013 09:51 Güncelleme Tarihi: 20.8.2013 09:54

mağazalarının sahibi 'un oğlu , yaklaşık üç ay önce oyuncu ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Ateş; sevgilisine hitaben yazdığı ve Instagram'da paylaştığı mektubunda, "Mucizelere inanmamı sağlayan insan; öyle bir zamanda girdin ki hayatıma, mutluluk ve huzur getirdin" diye yazmıştı.

Ceyda'ya mutluluk ve huzur getiren Buğra'nın kendi huzurunun kaçtığını öğrendim! Bu aşk yüzünden Buğra; hem işinden olmuş, hem de ailesi ile irtibatı koparmış!!!

Aileye yakın bir kaynaktan öğrendiğime göre; Turgut Toplusoy, 30 yıl önce kurduğu ve üzerine titrediği şirketi Roman'ı emanet ettiği oğlu Buğra'yı bu aşk yüzünden işten çıkarmış.

FLORIDA'DA İŞ KURACAK

Evet, yanlış okumadınız; yurt dışında mimarlık eğitimi alan ve 2.5 yıl önce babasının isteği ile Roman'da çalışmaya başlayan Buğra, farklı bölümlerde çalıştıktan sonra geçen yıl sonunda Roman'ın Genel Koordinatörü ve İcra Kurulu Başkanı olmuştu. Ancak Ceyda ile yaşadığı aşk, bütün kariyerini alt üst etmiş.

Roman'daki bütün işlerinden el çektirilen Buğra, önümüzdeki ay Florida'ya gidip orada iş kurmayı düşünüyormuş. Kardeşleri dahil ailesinden hiç kimseyle görüşmeyen Buğra, aşkı uğruna herkese sırt çevirmiş ama umarım sonunda pişman olmaz!!!

CEYDA ATEŞ - BUĞRA TOPLUSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ceyda aşkı işinden etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN