Mahsun Kırmızıgül ne bela okudu

Giriş Tarihi: 23.8.2013 14:26 Güncelleme Tarihi: 23.8.2013 15:21

Ünlü sanatçı , ve Suriye'de yaşanan olaylarda insanların öldürülmesine tepki göstererek, "Dünyadaki bütün nin Allah belasını versin" dedi.

Kırmızıgül, Suriye'de Beşar Esad tarafından sarin gazıyla binlerce çocuğun öldürülmesi ve 'da cilerin, darbe karşıtlarını öldürmesine Twitter hesabından tepki gösterdi. Kırmızıgül sosyal medyadan savaşa ve kana lanet okuyarak şöyle devam etti:

"Kimyasal saldırı, Cenevre Antlaşması'na göre büyük suçtur. Esad ilk kez net olarak katil ve diktatör olduğunu gösterdi. 1988'de Saddam bütün dünyanın desteğini alarak, batıdan satın aldığı kimyasal silahlarla masum insanları öldürdü. Dünya sus pus olmuştu. Şu an Amerika, Batı ve Araplar suskun. Böyle bir katliam ve caniliğin karşısında bu ikiyüzlülük çok net ortada. Kimyasal silahlar İsviçre, Belçika, Hollanda, Almanya ve Amerika'da üretiliyor. Bu uygar ülkeler Saddam'a en çok kimyasal satan ülkelerdi. İnsanlar çok uzakta olan biteni duymayabilirler. Ama Mısır ve Suriye'nin komşusu olan Müslümanların bu vahşeti görmemesi utanç vericidir. Dünyadaki bütün nin Allah belasını versin. Bunların kursağından geçen her nimet haram olsun."

MAHSUN KIRIMIZIGÜL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mahsun Kırmızıgül silah üreticilerine bela okudu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN